Astroloji

 

 

 
Akrep (25.02.2021)
Gözlerinizi uzaklara dikmiş olabilirsiniz. Çevrenizden kaçmak gibi bir düşünceniz varsa bunu yapabilirsiniz. Ama kendinizden kaçamayacağınız detayını unutmayın. Zira çözülmesi gereken meseleniz tam olarak budur.
 
Aslan (25.02.2021)
Çalışma alanınızda fikir değiştirmek zorunda kalacağınız gelişmeler olabilir. Kurallarınızın şirket ortamı ile bağdaşmaması karşısında, bu koşullarda neler yapıp yapamayacağınız düşünerek hareket etmelisiniz.
 
Balık (25.02.2021)
Düşüncelerinizdeki kararlılığınız yakın çevreniz tarafından kabul görmüyor olabilir. Hatalı olduğunuzu kabullenerek olaylara objektif bakmalısınız. Hatada ısrar etmek yaşayacağınız sonuçların boyutunu da olumsuz yönde etkileyecektir.
 
Başak (25.02.2021)
Adım atmakta zorlanabilirsiniz. Gitmek istediğiniz yönle ilgili kararınızı netleştirmelisiniz. Beklediğiniz her an sizi tahmin ettiğinizden de geriye düşürebilir.
 
Boğa (25.02.2021)
Duygularınızı ifade ederken manipüle edebilirsiniz. Ama karşınızdaki kişilere gerçek düşüncelerinizi açıklamamak ileride sorunlara yol açabilir. Ne hissettiğinizi açık bir dille konuşmak, süreci düşündüğünüzden de çabuk toparlayabilir.
 
İkizler (25.02.2021)
İç dünyanıza çekilmek isteyebilirsiniz. Kendinizle ilgili sorgulamaların artması kararsızlığınızı kontrol etmekte zorlanmanıza sebep olabilir. İçinde bulunduğunuz durum, koşulların daha iyi olmasını sağlamıyorsa bu sorgulamaların içeriğini de gözden geçirmeniz gerekebilir.
 
Koç (25.02.2021)
Aile üyelerinizi harekete geçirmek için telkinlerde bulunabilirsiniz. Sizin enerjinize ayak uyduramıyor olmalarını bir sorun haline getirmek yerine, daha uyumlu hareket etmenizin yollarını bulmaya çalışın.
 
Kova (25.02.2021)
Ailenizle aranızda geçen konularda sabit düşüncelerle hareket ediyor olabilirsiniz. Ailenizin söyleyeceklerine kulak vermeli, olaylara onların gözünden de bakmalısınız. İletişimi kurarken empati yapmayı denerseniz bazı durumları kabul etmeniz kolaylaşacaktır.
 
Oğlak (25.02.2021)
Gerçekçi bakış açınız problem çözmenizde sizi destekleyebilir. Konulara maddesel yaklaşımınız olası bazı sorunlar öncesinde önlem almanızı sağlayacaktır.
 
Terazi (25.02.2021)
Günü alacak konularınıza ayırabilirsiniz. Gelir gider düzeninizi gözden geçirirken ödemesi gerçekleşmeyen alacaklarınızı temin etmek için ikili görüşmeler yapabilir, bunların ışığında bir sonraki hamlelerinizi planlayabilirsiniz.
 
Yay (25.02.2021)
Çalışma alanınızda üstlerinize itiraz edebilirsiniz. Emek verdiğiniz tüm işlerin daha iyi hale getirilmesi için yapılan uyarıları, özgürlüğünüzün kısıtlanması olarak algılamamalısınız.
 
Yengeç (25.02.2021)
Sosyal çevrenizle olan diyaloglarınıza mesafe koymak isteyebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz konularda cevap vermek yerine kaçmayı tercih etmeniz sizi suçlu gösterebilir. Gerilim oluşturmayacak şekilde fikirlerinizi beyan etmelisiniz.

 

 

 

Haber Yazılımı