Haber Detayı
07 Mayıs 2018 - Pazartesi 22:18 Bu haber 11137 kez okundu
 
24 Haziran, Türkiye için milat olacaktır
AK Parti Körfez İlçe Teşkilatı’nın 88. Daraltılmış İlçe Danışma Toplantısı’nda konuşan Başkan İsmail Baran, “24 Haziran, vesayetin bir daha geri gelmemek üzere yok olacağı, Türkiye’nin aydınlık yarınlara açılacağı gün olacak” dedi
SİYASET Haberi
24 Haziran, Türkiye  için milat olacaktır

AK Parti Körfez İlçe Teşkilatı’nın 88. Daraltılmış İlçe Danışma Toplantısı’nda konuşan Başkan İsmail Baran, “24 Haziran, vesayetin bir daha geri gelmemek üzere yok olacağı, Türkiye’nin aydınlık yarınlara açılacağı gün olacak” dedi

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, AK Parti İlçe Teşkilatı’nın 88. Daraltılmış İlçe Danışma Toplantısı’na katıldı. İlçe binasında AK Parti İlçe Başkanı Şener Söğüt başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya; Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Belediye Başkan Yardımcıları Selattin Kabadayıoğlu ve Faruk Denli, SKM Başkanı Selami Tanış, İlçe Kadın Kolları Başkanı Canan Mollaoğlu, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Doğan Orak, ilçe yönetimi ve mahalle başkanları katıldı.

EN GÜZEL HEDİYEYİ VERECEĞİZ

Toplantının açılışında konuşan AK Parti İlçe Başkanı Şener Söğüt, “Seçimlere az bir süre kaldı. Önümüzde yoğun bir takvim var. AK Parti teşkilatları olarak bizler seçime hazırız. Hiçbir sıkıntımız yok. Her kadememizde işler tıkır tıkır işliyor. Koyduğumuz bir hedef var ve bizler o hedefi yerine getireceğiz. Biliyoruz ki 24 Haziran’da yapılacak seçimde ilk turda Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a en güzel hediyeyi vereceğiz” dedi.

TÜRKİYE’NİN AYDINLIĞI İÇİN

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’da Türkiye'nin geleceği için AK kadroların ayakta olduğunu, gece gündüz demeden çalışacağına inandığını belirterek, “24 Haziran, yeni bir gün, yeni bir tarih, Türkiye'nin aydınlık yarınlarının açılacağı gün olacak. Bugün olduğu gibi 24 Haziran’a kadar hep beraber sahada olacağız, insanlarla kucaklaşacağız. Bu seçimin önemini sizlere tekrar belirtmenin anlamı yok.

EN ÖNEMLİ TARİH…

Her seçim önemli ama bu seçim çok daha önemli, çünkü bu seçimde şer odakları bir araya geldiler. İçeride ve dışarıda, Türkiye'nin büyümesini, gelişmesini ve bölgede söz sahibi olmasını hazmedemeyenler topyekûn karşımızda. 24 Haziran, ülkemizin bağımsızlığına, ayyıldızlı bayrağımıza kalkan elleri bir daha geri gelmemek üzere kıracağımız önemli bir tarih olacaktır. Bunun için hepimiz daha fazla fedakârlık yapacağız” dedi.

Kaynak: (KM) - Körfez Manşet Gazetesi Editör:
Etiketler: 24, Haziran,, Türkiye, , için, milat, olacaktır,
Yorumlar
Haber Yazılımı