Haber Detayı
01 Mart 2019 - Cuma 13:53 Bu haber 6989 kez okundu
 
5 yıl sonra aynı tarihte İntihar girişimi
Körfez’de 1 Mart 2014 tarihinde Körfez Kent inşaatlarında alacağını alamadığını iddia ederek intihar girişiminde bulunan İ.K. (48) aradan 5 yıl geçtikten sonra aynı tarihte bu kez Tütünçiftlik viyadüğüne çıkarak intihar girişiminde bulundu.
YAŞAM Haberi
5 yıl sonra aynı tarihte İntihar girişimi

Körfez’de 1 Mart 2014 tarihinde Körfez Kent inşaatlarında alacağını alamadığını iddia ederek intihar girişiminde bulunan İ.K.  (48) aradan 5 yıl geçtikten sonra aynı tarihte bu kez Tütünçiftlik viyadüğüne çıkarak intihar girişiminde bulundu.

Edinilen bilgilere göre elinde kuru sıkı tabancayla viyadüğe çıkan İ.K. borçlarım maddi imkansızlıklarım var. Bu hayattan sıkıldım, artık dayanma gücü kalmadı intihar edeceğim” dedi. Ardından elinde bulunan kurusıkı tabancayla havaya 2-3 el atel açtı. Olay yerine polis ekipleri uzun uğraşlar sonucu şahsı intihardan vazgeçirterek ikna etti. İ.K. daha sonra ifadesi alınmak karakola götürüldü.

Bugün saat 12.45 sıralarında Tütünçiftlik Ağadere Caddesi girişinde, viyadük üstüne çıkan bir şahıs, çok borcu olduğunu ve intihar edeceğini söyledi. Vatandaşların ihbarı ile polis olay yerine giderken, itfaiye ekipleri de önlem olarak viyadük altına şişme yatak açtılar.

İ.K. nin 5 yıl önce de aynı günde inşaatta intihar girişiminde bulunduğu öğrenildi. Bu girişimin ardından Esentepe Mahallesi’nde muhtar adayı da olan İ.K. yine aynı niyetle çalışmaya başladığı da öğrenildi.

Kaynak: (KM) - Körfez Manşet Gazetesi Editör: Selin TAŞTEKİN
Etiketler: 5, yıl, sonra, aynı, tarihte, İntihar, girişimi,
Yorumlar
Haber Yazılımı