Haber Detayı
28 Şubat 2019 - Perşembe 19:45 Bu haber 5594 kez okundu
 
Anneler Ve Kızları Boyaküpüne Düştü!
Değirmendere’de faaliyet gösteren Boyaküpü Tasarım Atölyesi’nde bu hafta Anne -kız Workshop çalışması yapıldı.
YAŞAM Haberi
Anneler Ve Kızları  Boyaküpüne Düştü!

Değirmendere’de faaliyet gösteren Boyaküpü Tasarım Atölyesi’nde bu hafta Anne -kız  Workshop çalışması yapıldı.

Yaklaşık iki kısa ay önce Değirmendere Yalı Mahallesi Dere Sokak’ta hizmete açılan Ressam  Ayşe Gül Akın, Ebru Ergüz ve Ayşegül Sözen hizmete açılan  Boyaküpü Tasarım Atölyesi, hafta sonları da değişerek   Anne kız  ve anne oğul  el sanatlarını içeren Workshop uygulamaları yoğun talep üzerine başladı.

PARMAK ISIRTTIRIYORLAR

Hafta içi ve hafta sonları aileler tarafından yoğun talep gören bu sanat çalışmalarında hafta sonunu değerlendirmek isteyen anne ve çocuklar yaptıkları çok güzel eserlerle parmak ısırttırıyor. Hafta sonu tatilini güzel bir uğraşla zaman geçirmek isteyen çocuklar burada program dâhilinde  anahtarlık modelleri, çini seramik, ahşap boyama, tuvale resim yapma, akrilik tablo çalışması, taş boyama, biblo bebek boyama gibi değişik konseptlerde çalışmalar gerçekleştiriyorlar.

ESKİYEN NE VARSA YENİLENİYOR

Ayrıca bu güzel organizasyonda tüm malzemeler Boyaküpü Tasarım Atölyesi tarafından karşılanıyor. Öte yandan Boyaküpü Tasarım Atölyesi’nde; mutfak yenilemesinden, eldeki eskimiş, modası geçmiş tüm eşyalarında yenileme çalışması yapılarak modern hale getiriliyor. Kurum, el becerilerinin geliştirildiği bu çalışmalara yoğun talep nedeniyle Workshop çalışmalarının uzun bir süre daha devam edeceğini duyurdu.

 

Kaynak: (KM) - Körfez Manşet Gazetesi Editör: Selin TAŞTEKİN
Etiketler: Anneler, Ve, Kızları, , Boyaküpüne, Düştü!,
Yorumlar
Haber Yazılımı