Haber Detayı
19 Haziran 2018 - Salı 12:08 Bu haber 2338 kez okundu
 
Başbakan Yardımcısı Fikri Işık İzmit'in köylerinde
Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, İl Başkanı Abdullah Eryarsoy ve İlçe Başkanı Hasan Ayaz, İzmit’te vatandaşlarla buluştu. Köy ziyaretlerinde vatandaşlarla bir araya gelen Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, “Türkiye, 16 yılda elde ettiği kazanımları 24 Haziran’da koruyacak” dedi
SİYASET Haberi
Başbakan Yardımcısı Fikri Işık İzmit'in köylerinde

24 Haziran seçimlerine sayılı günler kala, AK Parti İzmitTeşkilatları vites yükseltti. İlçe SKM tarafından düzenlenen programlar doğrultusunda, her gün İzmit’in birden fazla bölgesinde vatandaşlarla bir araya geliniyor. Geçtiğimiz gün Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, İl Başkan Vekili Abdullah Eryarsoy ve İlçe Başkanı Hasan Ayaz, Durhasan-Solaklar, Çayırköy, Sepetçi ve Tepeköy’de bölge sakinleriyle bir araya geldi. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği programlarda, 24 Haziran seçim süreci konuşuldu.

DEĞİŞİM 24 HAZİRAN’DA TAMAMLANACAK

Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, “16 yılda ülkemizin büyük kazanımlar elde etti. Bu kazanımlardan vazgeçmeyeceğiz ve ülkemizin hiçbir şekilde geri götürülmesine, kaosa sürüklenmesine izin vermeyeceğiz. Bunu birlikte yapacağız. Kürt'üyle, Türk'üyle, Çerkez'iyle, Arap'ıyla, Türkmen'iyle bir olarak beraber olarak bunu başaracağız. Bizi parçalamaya, bölmeye çalışanlara asla fırsat vermeyeceğiz. Bu değişimi tamamlamanın tarihi 24 Haziran'dır” diye konuştu.

KESKİN BİR VİRAJDAN DÖNECEĞİZ

İl Başkan Vekili Abdullah Eryarsoy, “Büyük Türkiye hedefe ulaşma konusunda teşkilatlarımızın omuzlarında büyük bir sorumluluk var. Her birimiz bu bilinçle gece gündüz demeden mücadelemizdevam ediyoruz. 24 Haziran’da Türkiye ve geleceğimiz adına çok keskin bir virajdan döneceğiz. Bu dönemde gerekirse uyku uyumadan, yemeden içmeden sahada mücadelemizi ortaya koyacak, AK Parti ile bir seçim daha kazanacağız. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın cumhurbaşkanı seçilmesi ile büyük Türkiye yolunda en önemli adımı atmış olacağız” diye konuştu.

ÖNEMLİ BİR ATILIMIN EŞİĞİNDEYİZ

AK Parti’nin 16 yıldan bu yana hep millet iradesine güvenen bir parti olduğunu hatırlatan İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan da her zaman milletin adamı oldu, millet iradesini öne çıkardı ve gücünü milletten aldı. Geleceğin güçlü ve büyük Türkiye’sini inşa etmek için de 24 Haziran’da milletimizin desteğini istiyoruz. Ülkemiz şimdi gelecek yıllar için daha güçlü bir atılımın eşiğinde bulunuyor. 24 Haziran seçimleri Türkiye’de güçlü bir ekonomi, güven ve istikrarın devamı açısından son derece önemli” dedi.

Kaynak: (KM) - Körfez Manşet Gazetesi Editör: Selin TAŞTEKİN
Etiketler: Başbakan, Yardımcısı, Fikri, Işık, İzmit'in, köylerinde,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Başbakan Yardımcısı Fikri Işık İzmit'in köylerinde
Yorumlar
Haber Yazılımı