Haber Detayı
09 Temmuz 2019 - Salı 12:03 Bu haber 1573 kez okundu
 
Başkan Söğüt, “Bu şehre karşı sorumluluklarımız var”
Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, CHP Körfez İlçe Başkanı Cavit Dağdeviren, ilçe yöneticileri ve CHP’li meclis üyelerini ağırladı. Başkan Söğüt, ‘ortak akıl’ vurgusu yaptı, birlik ve beraberliğin önemine değindi
Körfez Belediyesi Haberi
Başkan Söğüt, “Bu şehre karşı sorumluluklarımız var”

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, CHP Körfez İlçe Başkanı Cavit Dağdeviren ve ilçe yönetimini ağırladı. CHP’li Belediye Meclis üyesi Yelda Pişkin’in de yer aldığı ziyarette misafirlerini kapıda karşılayan Başkan Şener Söğüt, nazik ziyaretlerinden dolayı Başkan Dağdeviren ve beraberindeki heyete teşekkür etti. Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette, Başkan Söğüt de çalışmalar hakkında bilgiler aktardı.

 KATKI SAĞLAYACAĞIZ

Körfez’e ve Körfez’de yaşayan her bir bireye karşı sorumluluklarının olduğunu belirten Başkan Şener Söğüt, “Şehrin doğasını, çevresini, mimarisini, havasını, parklarını korumak bu şehre karşı olan en büyük sorumluluğumuzdur. Bunu yaparken, şehrin alt yapıdan, ekonomisine, kültürel ve sosyal ihtiyaçlarına kadar da gelişimini sağlamak görevimiz.

 ZİYARET DOLAYISIYLA TEŞEKKÜR ETTİ

Bu kapsamda Körfez’in ihtiyaçları doğrultusunda planladığımız projeleri ‘ortak’ akıl ile hep birlikte hayata geçireceğiz” ifadelerini kullandı. Başkan Söğüt, nazik ziyaretlerinden dolayı Cavit Dağdeviren, ilçe yöneticileri ve meclis üyesi Yelda Pişkin’e teşekkür etti. Ziyaret çekilen hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi.

Kaynak: (KM) - Körfez Manşet Gazetesi Editör: Selin TAŞTEKİN
Etiketler: Başkan, Söğüt,, “Bu, şehre, karşı, sorumluluklarımız, var”,
Yorumlar
Haber Yazılımı