Haber Detayı
11 Mayıs 2019 - Cumartesi 17:06 Bu haber 1592 kez okundu
 
Başkan Söğüt’ten nezaket ziyaretleri
Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Körfez Kaymakamı Dr. Hasan Hüseyin Can’ın ardından Körfez Cumhuriyet Başsavcısı Burak Olgun ve İlçe Emniyet Müdürü Yusuf Aydın’a da iade-i ziyarette bulundu
Körfez Belediyesi Haberi
Başkan Söğüt’ten nezaket ziyaretleri

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Körfez Kaymakamı Dr. Hasan Hüseyin Can’ın ardından Körfez Cumhuriyet Başsavcısı Burak Olgun ve İlçe Emniyet Müdürü Yusuf Aydın’a da iade-i ziyarette bulundu.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, belediye başkanlığı görevine seçilmesinden dolayı makamına gelerek tebrik eden Körfez Cumhuriyet Başsavcısı Burak Olgun ve İlçe Emniyet Müdürü Yusuf Aydın’a nezaket ziyaretlerinde bulundu. İlk olarak Körfez Kaymakamı Dr. Hasan Hüseyin Can’a ziyaret gerçekleştiren Başkan Şener Söğüt, daha sonra Körfez Cumhuriyet Başsavcısı Burak Olgun’u makamında ziyaret etti. Başkan Söğüt’e Başkan Yardımcısı İbrahim Çırpan da eşlik etti.

“HUZURUN TEMİNATISINIZ”

Karşılıklı görüş alışverişinde bulunan ziyarette Başsavcı Burak Olgun da Başkan Söğüt’e nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Başkan Söğüt daha sonra da Körfez İlçe Emniyet Müdürü Yusuf Aydın’ı makamında ziyaret etti. Aydın ziyaret dolayısıyla teşekkür ederken, Başkan Şener Söğüt’te ilçede huzurun sağlanması adına gece gündüz demeden çalışan İlçe Emniyet Müdürü Yusuf Aydın ve tüm güvenlik güçlerine teşekkür etti.  Söğüt, Aydın’a kiraz maketi takdim etti.

Kaynak: (KM) - Körfez Manşet Gazetesi Editör:
Etiketler: Başkan, Söğüt’ten, nezaket, ziyaretleri,
Yorumlar
Haber Yazılımı