Haber Detayı
22 Ekim 2019 - Salı 00:55 Bu haber 1996 kez okundu
 
Büro malzemelerine 1 milyon kaynak
Körfez Belediye Meclisi’nin çalışkan ve Başkan Söğüt’ü sorduğu sorularla sıkıntıya sokan İYİ Parti meclis üyesi genç Avukat Ender Oğuz kendine ait sosyal medya hesabından Körfez Belediyesi başkanı ve kurmaylarına seslendi. Oğuz ,Büro Mefruşat için 1 milyon bütçeyi nereye harcayacaksınız” diye sordu.
GÜNDEM Haberi
Büro malzemelerine 1 milyon kaynak

Körfez Belediye Meclisi’nin çalışkan ve Başkan Söğüt’ü sorduğu sorularla sıkıntıya sokan İYİ Parti meclis  üyesi genç Avukat Ender Oğuz kendine ait sosyal medya hesabından Körfez Belediyesi başkanı ve kurmaylarına seslendi. Oğuz ,Büro Mefruşat için  1 milyon bütçeyi nereye harcayacaksınız” diye sordu.

İşte İYİ Partili çalışkan Körfez Belediye Meclis üyesi Av. Ender Oğuz’un paylaştığı o yazı..

“Körfez Belediyesi 2020 Yılı Tahmini Bütçesinin Mali Yatırımlarında Büro Mefruşatı Alımları Adı Altında Toplam 1.000.000,00 TL Bütçe Ayırmıştır...Yanlış okumadınız BÜRO MEFRUŞATI...Defaten beyan ettim Körfez'imizin ve kıymetli Körfez halkımızın bir çok sıkıntısına derman olacak miktarları bu şekilde alımlar için ayırmayın, gereksiz harcamalar yapmayın diye...Çıkıp dışarı hiç sordunuz mu halkımıza ihtiyacınız nedir? Derdiniz ,sıkıntınız nedir? Yapılan her yanlışın karşısında durarak;Sonuna kadar Körfez Halkının Hakkını Her Daim Savunacağız”...

Kaynak: Editör:
Etiketler: Büro, malzemelerine, 1, milyon, kaynak,
Yorumlar
Haber Yazılımı