Haber Detayı
04 Temmuz 2020 - Cumartesi 00:02 Bu haber 3705 kez okundu
 
Bütün Dualar Esra için
Körfez İlçede Özel İşkar Osgb - Özel İş Kar İş Sağlığı Ve Güvenliği Eğitimi San. Ve Tic.Ltd.Şirketinde Genel Müdür Yardımcısı Esra Çelik, geçirdiği bisiklet kazası sonrası hastanede yoğun bakım ünitesinde tedavisi devam ediyor.
Trafik Kazası Haberi
Bütün Dualar Esra için

Bütün Dualar Esra için

Körfez İlçede Özel İşkar Osgb - Özel İş Kar İş Sağlığı Ve Güvenliği Eğitimi San. Ve Tic.Ltd.Şirketinde Genel Müdür Yardımcısı Esra Çelik, geçirdiği bisiklet kazası sonrası hastanede yoğun bakım ünitesinde tedavisi devam ediyor.

Körfez ilçe Barbaros Mah. Sönmez Sok. 27 Yanıkkaya İş Mrk. D:7-8 adresinde bulunan Özel İşkar Osgb - Özel İş Kar İş Sağlığı Ve Güvenliği Eğitimi San. Ve Tic.Ltd.Şirketinde Genel Müdür Yardımcısı olan Esra Çelik , geçtiğimiz hafta sonunda Gebze’de bulunan kız arkadaşına ziyarete gitti. Arkadaşıyla Gebze ilçeyi gezen Esra Çelik, şirket arabasında bulunan bisikletle gezinmeye başladı. Yokuştan aşağı giderken dengesini kaybedince yere düşerek ağır yaralandı. Kaza yerine gelen acil sağlık ekiplerince Gebze Fatih Devlet Hastanesine kaldırıldı. Hastane’de beyin ameliyatı olan genç kız Esra Çelik yoğun bakım ünitesinde tedavisi devam ediyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bütün, Dualar, Esra, için,
Yorumlar
Haber Yazılımı