Haber Detayı
05 Ekim 2018 - Cuma 23:06 Bu haber 6001 kez okundu
 
CHP’nin Büyükşehir adayı Fatma Kaplan Hürriyet gibi!
CHP Genel Merkez tarafından yapılan anket çalışmalarında Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı için milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet’in isminin öne çıktığı öğrenildi.
SİYASET Haberi
CHP’nin Büyükşehir adayı Fatma Kaplan Hürriyet gibi!

Mart 2019’da yapılacak yerel seçim öncesi CHP’de Büyükşehir ve ilçe belediye başkan adayı arayışları tüm hızıyla sürüyor. CHP’nin Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığı için kimi aday göstereceği en çok merak edilen konu. CHP, belediye başkan adayı profilini ‘Kentle ilgili hayali, başarı hikâyesi olan, örgütün üzerinde uzlaştığı, yerel ve bölgesel dengelere uygun, bölgenin sosyolojik dokusunu temsil edecek’ isimler olarak belirlemişti.

ANKETTEN HÜRRİYET ÇIKTI

CHP Genel merkezinin başkan adaylarını belirlemek için yaptığı anket çalışmaları sona erdi. Edindiğimiz bilgiye göre Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı için anketlerden milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet’in birinci çıktığı, Hürriyet’in Büyükşehir Belediyesi’ne adayı gösterileceği öğrenildi. Dün görüştüğümüz CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, “Bana anketler ile ilgili bir bilgi gelmedi” derken,  Hürriyet ise konu ile ilgili bilgisi olmadığını söyledi.

Kaynak: (KM) - Körfez Manşet Gazetesi Editör: Selin TAŞTEKİN
Etiketler: CHP’nin, Büyükşehir, adayı, Fatma, Kaplan, Hürriyet, gibi!,
Yorumlar
Haber Yazılımı