Haber Detayı
12 Mayıs 2018 - Cumartesi 19:25 Bu haber 15831 kez okundu
 
Dernek açılışında siyasiler buluştu
Körfez Vanlılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tüm siyasi partilerin adayları ile birlikte katıldığı bir törenle açıldı.
GÜNDEM Haberi
Dernek açılışında siyasiler buluştu

Kocaeli Körfez Vanlılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Dernek Binasında Van Kahvaltısı Vererek Açılışını Gerçekleştirdi.

Körfez Hacıosman mahallesi Bağdat caddesinde gerçekleştirilen açılışa yoğun ilgi vardı.

Kocaeli büyükşehir belediyesi başkan vekili Zekeriya Özak, Körfez belediyesi başkanı İsmail Baran, Kocaeli Kent Konseyi genel sekreteri Gültekin Görüm, Korfez ticaret odası başkanı, Recep Öztürk, Hdp Bitlis milletvekili Mizgin Irgat, Ak Parti Körfez ilce başkanı Şener Söğüt, Mhp ilçe başkanı Zeki Gürsu, Chp Körfez ilçe başkanı Cavit Dağdeviren, Saadet Partisi körfez ilçe başkanı Ömer Faruk Coşkun,Hdp Kocaeli il ve İlçe yöneticileri, Kocaeli Vanlılar Derneği onursal başkanı Ömer Gögerçin, Kocaeli Vanlılar Derneği eski başkanı Murat Gögerçin, Kocaeli Vanlilar Dernegi başkanı Adil Yağuzdoğan, KAI vakfı başkanı Mehmet Irak, Kocaeli Siirtliler Derneği Başkanı Celal Özak, Kocaeli Karslılar Derneği Başkanı Alican Kazgan, Marmara Mardinliler Derneği Başkanı Ekrem Güneri,  Körfez Azerbeycanlılar derneği başkanı Cafer Turgutoğlu, Gölcük Vanlılar Derneği Başkanı Kenan Yıldız, Dilovası Vanlılar Derneği Başkanı Ahmet Turak, İstanbul Bahçesraylılar Derneği Başkanı ve yöneticileri ve çok sayıda misafirler katıldı.

Körfez Vanlılar Derneği Başkanı Abdurrahman Kurulu "Bugün Kocaeli Körfez ilcemizde dernek binamızın açılışını gerceklestirdik. Katılan tum misafirlerimize ve hemserilerimize teşekkür ederim." Dedi.

Daha sonra hep birlikte dernek binasının açılışı gerceklestirildi.

Yeni kurulan ve hizmete başlayan derneğin başkanlığını Abdurrahman Kurulu üstlendi. Dernekte, Kamil Alaal Başkan Yardımcısı, Beşir Gün Muhasebe, Münür Çağlan Sekreter, Yılmaz Gün, Rasim Lale ve Seyfettin Karaduman üye olarak görev aldı.

 

Kaynak: (KM) - Körfez Manşet Gazetesi Editör:
Etiketler: Dernek, açılışında, siyasiler, buluştu,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Dernek açılışında siyasiler buluştu
Dernek açılışında siyasiler buluştu
Dernek açılışında siyasiler buluştu
Dernek açılışında siyasiler buluştu
Yorumlar
Haber Yazılımı