Haber Detayı
24 Şubat 2020 - Pazartesi 12:33 Bu haber 2122 kez okundu
 
Ecz. Caner Göçmez,Bir günlük hasılatını bağışlıyor
Belgin Abanoz’u ziyaret eden Caner Göçmez, her kesin bu konuda yardımcı olması gerektiğini ifade etti.
YAŞAM Haberi
Ecz. Caner Göçmez,Bir günlük hasılatını bağışlıyor

Gölcük’te faaliyette olan ve Down Sendromlu çocuklar tarafından kullanılan, Değirmendere’ye taşınma kararı alan Down Cafe için ilk destek Eczacı Caner Göçmez’den geldi. Caner Göçmez, 27 Şubat Perşembe günü yapılacak olan hasılatı Down Cafe’ye bağışlanacağını söyledi

Konuyla ilgili olarak taşınma haberini aldıktan sonra cafeyi ve dernek başkanı Belgin Abanoz’u ziyaret eden Caner Göçmez, her kesin bu konuda yardımcı olması gerektiğini ifade etti.

Körfezli  Eczacı Caner Göçmez yaptığı açıklamada, "Ben aslen Elazığlıyım, Gölcük'te öğretmenlik yapan annemden dolayı, birçok dost edindim kendimi Gölcüklü saydım. Elimden geldiğince Gölcükle alakalı konularda destek olmaya çalışıyorum. Elazığ’da yaşanan depremde Gölcük hassasiyeti ile onurlandım. Hatta +1 Farkla Gölcük Down Sendromlular Derneğinin deprem bölgesine yardım götürmesi, çocuklara yönelik çalışma yapması beni çok mutlu ettiği için Başta Başkan Belgin Abanoz ve ekibini ziyaret ederek tebrik ettim. Bu özel çocuklar hepimizin o yüzden herkes sahip çıkması gerekiyor. 27 Şubat Perşembe günü Eczanemde yaptığım hasılatı Gölcük Down Cafe’nin taşınması için bağışlayacağım" dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ecz., Caner, Göçmez,Bir, günlük, hasılatını, bağışlıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı