Haber Detayı
20 Ocak 2019 - Pazar 22:39 Bu haber 4824 kez okundu
 
Eski okul lojmanları yenileniyor
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kandıra köylerinde bulunan eski okul lojmanlarını yenileyerek vatandaşların hizmetine sunuyor.
EĞİTİM Haberi
Eski okul lojmanları yenileniyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Muhtarlık İşleri Daire Başkanlığı’na bağlı Kırsal Hizmetler Şube Müdürlüğü ekipleri, eski okul lojmanlarını yeniliyor. Ekipler, 4 okul lojmanının da tadilat ve bakım işlerini tamamladı. Ekipler, 8 Okul lojmanında daha çalışmalara devam ediyor.

ESKİ OKUL LOJMANLARI

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Daire Başkanlığına bağlı eski okul lojmanlarını yenileyerek ihtiyaç duyulan bölümleri kullanıma sunuyor. Yenilenen okul lojmanlarında günü birlik cemiyetlerde kullanılıyor.

4 OKUL LOJMANI TAMAMLANDI

Büyükşehir ekipleri tarafından 2018 yılı içerisinde yapılan çalışmalar kapsamında Kandıra ilçesi Akçabeyli, Beylerbeyi, Kızılcapınar ve Pınardüzü bölgelerindeki okul lojmanları tamamlandı.

8 OKUL LOJMANINDA ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Alefli, Çamkonak Ketenönü, Çamkonak Hamidiye, Hacımazlı,

Pelitpınar, Sinanlıbilalli, Kırkarmut ve Ruşenler köyünde bulunan eski okul lojmanlarında ise çalışmalar devam ediyor. 2019 yılı içerisinde Topluca Mahallesi’nde bulunan Sebenler ve Kasımlar lojmanlarında çalışmalar başlayacak.

Kaynak: (KM) - Körfez Manşet Gazetesi Editör: Selin TAŞTEKİN
Etiketler: Eski, okul, lojmanları, yenileniyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı