Haber Detayı
02 Haziran 2018 - Cumartesi 19:11 Bu haber 2322 kez okundu
 
Fikri Işık Kandıralılar ile iftarda buluştu
SKM programları kapsamında Kandıra’yı ziyaret eden Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, esnaflarla buluştu, vatandaşlarla iftar yaptı
SİYASET Haberi
Fikri Işık Kandıralılar ile iftarda buluştu

Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, öğle saatlerinden sonra SKM programları kapsamında Kandıra merkezde ziyaretler gerçekleştirdi. Başbakan Yardımcısı Fikri Işık'a AK Parti Kandıra İlçe Başkanı Erol Ölmez, Belediye Başkanı Ünal Köken, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ve teşkliat mensupları eşlik etti. Babatepesi'nde "Kocaeli Fatihi" olarak bilinen Akçakoca Bey'in mezarı başında dua eden Işık,  Gözetleme kulesinden sahil bölgesini ve Kandıra’nın doğal güzelliklerini dürbünle izledi.

KEFKEN İFTARINDA VATANDAŞLARLA BULUŞTU
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafındanKumcağız'da yapılmakta olan sahil çevre düzenlemesi çalışmalarını inceleyen Işık, yetkililerden bilgi aldı.Kefken Muhtarlığı ve vatandaşlar tarafından verilen iftar yemeğinde vatandaşlarla bir araya gelen ve esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Fikri Işık, daha sonra Çamkonak ve Karaağaç Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti.

EVLERİNİZDE HUZUR İÇİNDE YAŞAYIN
Vatandaşlar tarafından kendisine imar barışı yasası ile ilgili sorular sorulan Işık, imardaki sorunların geçmişten bu güne süre gelen bir sorun olduğunun altını çizerken, ‘’Hepinizin bildiği gibi kanun çıktı. İnşallah uygulaması da yakında başlayacak. İmar barışı ile doğalgaz, elektrik, su bağlanamayan yerlerin sorunları da çözülmüş olacak. Artık evlerinizde ‘yarın başımıza ne gelir?’ Endişesi olmadan huzur içinde yaşamaya devam edeceksiniz. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam ediyoruz. Verdiğiniz desteği sizlere hizmet olarak döndürmenin gayreti içindeyiz” dedi.

YANLIŞA MÜSAADE ETMEYİZ
“Elbette insanız hata yapabiliriz eksiğimiz gediğimiz olabilir” diyen Işık,“Ama şunu bilin ki bu ülkeye ne yanlış yaparız nede yanlış yapılmasına müsaade ederiz. Allaha hamd olsun son dönemde Türkiye’nin yetiştirdiği en önemli devlet adamı Recep Tayyip Erdoğan ile yolumuza devam edeceğiz. 24 Haziran’da cumhurbaşkanımıza verdiğiniz destekle şimdiye kadar üzerinize düşeni yaptığınız gibi bundan sonrada en iyi şekilde yapacaksınız ‘’ ifadelerine yer verdi.

 

Kaynak: (KM) - Körfez Manşet Gazetesi Editör: Selin TAŞTEKİN
Etiketler: Fikri, Işık, Kandıralılar, ile, iftarda, buluştu,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Fikri Işık Kandıralılar ile iftarda buluştu
Yorumlar
Haber Yazılımı