Haber Detayı
06 Mayıs 2018 - Pazar 14:35 Bu haber 10705 kez okundu
 
Gülez Aday Adaylığını açıkladı
İYİ Parti milletvekili aday adayı Adil Gülez İYİ Parti İl Başkanlığında Aday Adaylığını açıkladı.
SİYASET Haberi
Gülez Aday Adaylığını açıkladı

İYİ Parti milletvekili aday adayı Adil Gülez İYİ Parti İl Başkanlığında Aday Adaylığını açıkladı.

Adil Gülez Milletvekili Aday Adaylığı açıklamasını il binasında gerçekleştirdi. Açıklamaya katılım yoğun oldu. İYİ Parti İl Başkanı Dr. Serdar Kaman, GİK üyesi Ruhittin Sönmez ve İYİ Parti’nin Milletvekili Aday Adayları ve partinin üyeleri katıldı. 

Adil Gülez ‘’24 Haziran seçimlerinin ülkemize,  milletimize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Malumunuz 16 yıldır her geçen gün artarak Cumhuriyet kazanımlarını bir bir yok ettiler. İnsanlar üzerinde  korku imparatorluğu oluşturdular. Birlik ve beraberliğimizi bozdular,  ötekileştirdiler. Ve ülkeyi, erken seçime mecbur bırakan bir ekonomik darboğaza soktular. Akşamdan sabaha eğitim sistemini altüst ettiler.  Medya üzerinde kurdukları baskı ile algıyı istedikleri gibi yönettiler. Bir avuç azınlığın zengin ederken diğerlerini bir paket makarnaya muhtaç ettiler. Geleceğe umutsuz bakan,  mutsuz heyecansız bir gençlik var ettiler.’’ dedi

Yeniden Diri Olmaya Yol Alıyoruz

Gülez"Bir ülkenin geleceği ülke insanlarının göreceği eğitime bağlıdır"der Einstein. Onlar ise acınası bir şekilde sadece kendi geleceklerinin peşine düşmüş durumdalar.

Saymakla bitmez. Pek çoğunuz yaşananlara bire bir şahitsiniz. Şimdi bütün bunları değiştirebileceğimiz, yarına umutla bakabileceğimiz güzel günlere yol alıyoruz.  Şimdi üretimin yeniden kıymet kazanacağı günlere yol alıyoruz. Şimdi geleceğimiz gençlerin gözlerinin parlamasına yol alıyoruz.  Şimdi 24 Haziran'da yine yeniden bir olmaya diri olmaya yol alıyoruz. Genç kardeşim Senin için Sana ihtiyacımız var. ‘’ dedi

‘’Meral akşener’i Cumhurbaşkanı yapmak görevimiz’’

Adil Gülez ‘’Yaşamının yaklaşık 40 yılını siyasette,teşkilatların her kademesinde görev yapmış bir kardeşiniz, abiniz olarak diyorum ki; tepeden tırnağa, en alttan en üste tüm teşkilat  tek vücut olarak birincil görevimiz Genel Başkanımız Sayın  Meral Akşener'i Cumhurbaşkanı seçmek.  Güçlü bir şekilde mecliste var olmak.Gayret bizden, takdir Allah'tan, Bu kutlu yürüyüşte aynı safta yer aldığım çok kıymetli arkadaşlarıma beni yalnız bırakmadıkları için müteşekkirim. "Arkadaşlar haydi artık saflar dizilsin! Uzak,yakın ufuklardan koşup gelerek belde çelik kılıç,içte çelikten yürek taşıyanlar saflarını bilsin"Sözlerimi Nazım Hikmet'in bir şiiriyle sonlandırmak isterim.

"Düşmesin bizimle yola;evinde ağlayanların göz yaşlarını boynunda ağır bir  zincir gibi taşıyanlar! Bıraksın peşimizi yüreğinin kabuğunda yaşayanlar. Akın var güneşe akın! Güneşi zaptedeceğiz. Güneşin zaptı yakın" dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gülez, Aday, Adaylığını, açıkladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı