Haber Detayı
06 Haziran 2018 - Çarşamba 13:08 Bu haber 9129 kez okundu
 
Hayata Dönüş’te iftarlı motivasyon
Sekapark sahilinde düzenlenen ve tamamen ev yapımı yemeklerden oluşan bir iftar programı gerçekleştiren Hayata Dönüş Derneği, güzel ve renkli bir akşama ev sahipliği yaptı.
YAŞAM Haberi
Hayata Dönüş’te iftarlı motivasyon

Sekapark sahilinde düzenlenen ve tamamen ev yapımı yemeklerden oluşan bir iftar programı gerçekleştiren Hayata Dönüş Derneği, güzel ve renkli bir akşama ev sahipliği yaptı. Yeni projelerin de görüşüldüğü iftarda dernek üye ve gönüllüleri Ramazan sonrası için motivasyon kazandı

Hayata Dönüş Derneği tarafından Sekapark’ta iftar düzenlendi. Dernek Başkanı Nezahat Erok ve yönetimi tarafından organize edilen iftar programı HAYÖD üyeleri ve gönüllülerini bir araya getirdi. Açık havada, çimlerin üzerinde gerçekleşen iftarda Aynı Gökyüzü Altındayız ekibindeki gençler de yer aldı. HAYÖD’lülerin evlerinde hazırladıkları birbirinden lezzetli yiyeceklerle deniz manzarasına karşı kurulan sofralar, ekip üyelerinin ve gönüllülerinin birlik ve beraberliğini pekiştirmeye vesile oldu.

YENİ PROJELER KONUŞULDU

Derneğin çeşitli aktivitelerinde yoğun bir şekilde çalışan dernek üyeleri ve AGA ekibindeki gençler güzel bir akşam geçirdi. İftarın ardından bisiklet turu ve futbol müsabakalarının da yapıldığı programda ilerleyen saatlerde ise müzik dinletisiyle ortam daha da neşelendi. Sahura kadar devam eden programa katılanlar bol bol sohbet ederek, derneğin önümüzdeki günlerde yapacağı yeni projeleri ve atılımları da ele aldı.

İFTAR SIRASINDA SİTE SÜRPRİZİ

İftarın sürdüğü dakikalarda HAYÖD’ün Basın ve Bilişim Birimi gönüllüleri tarafından üzerinde bir süredir çalışılan yeni web sitesi www.hayatadonusdernegi.org yayına açılarak dernek üyelerine sürpriz yapıldı. HAYÖD Başkanı Nezahat Erok ve Başkan Yardımcısı Sevinç Korkmaz, tüm çalışmalarda ve projelerde canla başla çalışan, ekip ruhuna inanan tüm dernek üyelerine, gönüllülerine ve üniversiteli gençlerden oluşan AGA ekibine teşekkür etti. Amaçlarının insanlığa hizmet etmek olduğunu belirten Başkan Erok, her geçen gün büyüyen ve emekle güçlenen derneğin önümüzdeki süreçte yeni atılımlarla kent ve ülke kamuoyunun karşısında olmaya devam edeceğini dile getirdi.

Kaynak: (KM) - Körfez Manşet Gazetesi Editör: Selin TAŞTEKİN
Etiketler: Hayata, Dönüş’te, iftarlı, motivasyon,
Yorumlar
Haber Yazılımı