Haber Detayı
05 Haziran 2018 - Salı 12:37 Bu haber 9701 kez okundu
 
İyi Parti KOSİAD’a konuk oldu
Kentimizde sıkı bir çalışma örneği sergileyen İyi Parti İzmit İlçe Teşkilatı, STK’ların programlarına destek vermeyi sürdürüyor. Teşkilat yöneticileri, milletvekili adaylarıyla birlikte önceki akşam KOSİAD iftarına katıldı.Bağlantı
SİYASET Haberi
İyi Parti  KOSİAD’a  konuk oldu

Kentimizde sıkı bir çalışma örneği sergileyen İyi Parti İzmit İlçe Teşkilatı, STK’ların programlarına destek vermeyi sürdürüyor. Teşkilat yöneticileri, milletvekili adaylarıyla birlikte önceki akşam KOSİAD iftarına katıldı.

Kocaeli Sanayici ve İşadamları Derneği (KOSİAD) geleneksel iftar programı bu yıl Başol Steakhouse’da gerçekleştirildi. KSO Meclis Başkan Yardımcısı Mehmet Başol’a ait olan tesislerde gerçekleştirilen programa KOSİAD Başkanı Erkan Karaca ev sahipliği yaptı. Kentimizin tanınmış iş adamlarının hazır bulunduğu iftar programına İzmitli Meral Akşener tarafından kurulan İyi Parti’nin temsilcileri de katıldı. İyi Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Fuat Berna ve İzmit ilçe başkanı avukat Emrah Alper Bozatlı, Başol Steakhouse’daki yemeğe katılarak işadamlarına destek verdi. Program boyunca ekonomideki çalkantılar ve işadamlarının sorunları konuşuldu.

Kaynak: (KM) - Körfez Manşet Gazetesi Editör: Selin TAŞTEKİN
Etiketler: İyi, Parti, , KOSİAD’a, , konuk, oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı