Haber Detayı
09 Ekim 2019 - Çarşamba 00:56 Bu haber 1360 kez okundu
 
İzmit Belediyesi Adım Atmadık Köy, Çalmadık Kapı Bırakmıyor
İzmit Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü köyleri adım adım dolaşmaya, köylülerle bir araya gelmeye devam ediyor. Ziyaretler kapsamında ekipler çalmadık kapı, konuşmadık vatandaş bırakmıyor.
YAŞAM Haberi
İzmit Belediyesi Adım Atmadık Köy, Çalmadık Kapı Bırakmıyor

İzmit Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü köyleri adım adım dolaşmaya, köylülerle bir araya gelmeye devam ediyor.  Ziyaretler kapsamında ekipler çalmadık kapı, konuşmadık vatandaş bırakmıyor.

Modern tarım yöntemleriyle daha kaliteli ve daha fazla üretim sağlamak ve köyleri cazibe merkezi haline getirmek için çalışmalarına devam eden İzmit Belediyesi, köy ziyaretlerini sürdürüyor.  Belediyenin Kırsal Hizmetleri Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen ziyaretler kapsamında Kırsal Hizmetler Müdürü Ziraat Yüksek Mühendisi Şafak Üzümoğlu, Veteriner Hekim Gökhan Kılıç, Modern Hayvan Pazarı Sorumlusu Orman Mühendisi İbrahim Dizman’dan oluşan ekip çalmadık kapı, konuşmadık vatandaş bırakmıyor.

TARIM VE HAYVANCILIK EĞİTİMLERİ VERİLİYOR

Vatandaşları bahçelerinde, ahırlarda, köy kahvesinde ziyaret eden ekipler, belediyenin tarım ve hayvancılık noktasındaki çalışmaları hakkında bilgi verip, yapılabilecekler hakkında konuştular.  Köy muhtarlarının da eşlik ettiği ziyaretler kapsamında son olarak Dağköy, Emirhan, Gedikli, Kabaoğlu, Güvercinlik, Orhaniye, Sarışeyh, Biberoğlu, Çayırköy, Yassıbağ, Gülbahçe Kadriye, Kulfallı, Kurtdere, Ortaburun, Sapakpınar, Zeytinburnu köylerinde vatandaşlarla bir araya geldiler.

Tarım ve hayvancılık konularında verilen eğitimler,  vatandaşlar tarafından da büyük ilgi ve merakla takip ediliyor.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İzmit, Belediyesi, Adım, Atmadık, Köy,, Çalmadık, Kapı, Bırakmıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı