Haber Detayı
20 Haziran 2018 - Çarşamba 13:43 Bu haber 11838 kez okundu
 
Kara; AKP'ye geçenler İYİ Parti üyeleri değil"
Körfez İYİ Parti ilçe Başkanı Av. Naci Kara, Basında çıkan "İYİ Parti" li gençler AK Partiye geçti haberi üzerine kendisine ait sosyal medya üzerinde bir açıklama yaptı. Kara İstifa edenlerin İYİ Parti Üyesi hiçbir genç AKP’ye geçmemiştir. AKP’ye geçtiği iddia edilen gençler İYİ Parti üyesi gençler değildir." dedi.
SİYASET Haberi
Kara; AKP'ye geçenler İYİ Parti üyeleri değil

Körfez İYİ Parti ilçe Başkanı Av. Naci Kara, Basında çıkan "İYİ Parti" li gençler AK Partiye geçti haberi üzerine kendisine ait sosyal medya üzerinde bir açıklama yaptı. Kara İstifa edenlerin İYİ Parti Üyesi hiçbir genç AKP’ye geçmemiştir. AKP’ye geçtiği iddia edilen gençler İYİ Parti üyesi gençler değildir." dedi.

İşte Naci Kara'nın sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamnın tam metni:

 İYİ PARTİLİ GENÇLER AKP’YE GEÇTİ Mİ?
ÖNCE İYİ PARTİLİ GENÇ TANIMLANMALI!

Nedir İyi partili genç? Bir partinin gençliğinden bahsedebilmek için belli bir sürecin geçmesi gerekmez mi? Daha bir yılını doldurmamış bir partinin gençliğinden bahsedilebilir mi? Belki parti sempatizanı gençten bahis açmak doğru olabilir, ancak partili gençten bahsetmek akla ziyan bir anlayış olmaz mı?
İYİ PARTİLİ OLMAYAN GENÇLERİN AKP’YE GEÇMESİNİ “İYİ PARTİLİ GENÇLER AK PARTİYE GEÇTİ” DİYE BASINA LANSE ETMEK AHLAKİ DEĞİLDİR!
İyi Parti körfez İlçesinde gayretler sonuç vermiştir. İYİ Parti üyesi ve de Gençlik Kolları başkanlığı iddiasındaki genç ve gençler AKP’ye geçmişler. İYİ Parti kurtulmuştur. AKP Körfez İlçeye geçmiş olsun… Kendilerince başarı olarak telakki ettikleri bu geçişin ahlak dışı bir alışverişten öte bir anlamı yoktur. Partim açısından hiçbir kayıp söz konusu değildir. Kazançlıyız!
İyi Parti Körfez İlçe Başkanı olarak, Partimize yönelik olarak düzenlenen, basit komplo dolayısıyla Körfez AKP İlçe Başkanı ile Körfez Belediye Başkanına teessüflerimi bildiriyorum. Bu kadar ahlakilikten uzaklaşmanın, nasıl bir karşılığı vardır, bilmiyorum. Bu durum benim din anlayışıma hiç mi hiç uymuyor… Hangi menfaat bu insanları bu denli küçük düşürecek yalancılıklara itibar ettirebilir, anlamıyorum…
Öncelikle belirteyim ki, İYİ Parti Üyesi hiçbir genç AKP’ye geçmemiştir. AKP’ye geçtiği iddia edilen gençler İYİ Parti üyesi gençler değildir. İyi Partiye üye olmak için müracaat etmiş bir takım gençler olmuştur. Ancak gençlerin araştırılması ve kabulü hususunda gerekli tahkikatlarımız seçim dolayısıyla gecikmiştir. 
Özellikle İYİ Parti Körfez Gençlik Kolları Başkanı olduğunu iddia eden ve AKP’ye geçen genç ise, sadece İYİ Partiye müracaat etmiş ve üye olmak için sıraya alınmış, ahlak dışı PARA talebi dolayısıyla üyeliği kabul edilmemiş bir şahıstır. Kendisini gençlik Kollarına atamak hususunda karar alınmış, ancak üyelik araştırması yapılması gerektiği için Gençlik Kolları Başkanlığı askıya alınmıştır. Üye kaydına esas aldığımız araştırmamız; FETÖ, PKK veya başka bir bölücü örgüt üyesi olup-olmadığı hususlarına inhisar etmektedir. Süreçte bir bayramlaşma yapılmış, ihanet edileceği bilgisi ulaşınca da bayramlaşmaya katılmamışımdır. Daha bu araştırmaları bitirmeden Gençlik Kolları’nı temsil eden başkan yardımcım Mehmet Candemir’den para talep edilmiştir. Mehmet Candemir durumu tarafıma bildirmiş; AKP’nin gençlere 50.000,00 TL teklif ettiğini söylemiştir. Bu duyumum üzerine, İlçe Yönetim Kuruluna müracaatla şahsın üyelik talebinin reddini gerçekleştirdik. Üyelik talebi reddedilen şahsın, onaylanmamış olan Gençlik Kolları Başkanlığı da otomatikman düşmüştür. 
Üye olmadıkları partiden istifa etmiş olmaları söz konusu değilken, istifa ettikleri yalanına nasılda itibar edilmiş, şaşırmamak mümkün değildir.
AKP İLÇE BAŞKANI VE BELEDİYE BAŞKANI KANDIRILMIŞTIR
İhtimal üyeliğini kabul etmediğimizi öğrenmiş olacak ki, hızlı bir davranışla AKP İlçe Başkanı ile Belediye Başkanını da kandırmayı başarmıştır. Ne kadar para vererek- alarak, kendilerince İYİ Partiyi vurmaya çalıştıklarını bilemem. Ancak süreç takip edildiğinde, malum gencin Körfez Belediyesinde zabıta memuru olarak görevlendirileceği görülecektir. Diğer gençlerden birkaçına da, yaptıkları ihanet karşılığında farklı iş alanlarında iş vereceklerdir. 
Gençler kafalarını çalıştırmışlar, önce İYİ Parti saflarında görüntü vermişlerdir. Gençlik Kolları Başkanı olarak kendisini lanse eden genç hiçbir aktivitemizde yanımızda görünmemiş, watsap grubuna alınınca da arkadaşlarım tarafından grupta bir AKP ajanı olduğu söylenmeye başlanmıştır. 
AKP DEVLETİN İMKANLARINI OYA TAHVİL ETMEKTEDİR!
AKP İlçe Başkanı ve Belediye Başkanı, zafer kazanmış kahramanlar edasıyla yanlarına aldıkları üç-beş gence sağladıkları avantajlarla poz vermeyi kazanım olarak görebilirler. Ancak insani değerlerini nasıl kaybettiklerini zaman içerisinde anlayacaklardır. Hayrettin Karaman’ın fetvalarına uygun olarak, bu yanlışları savaş ganimeti olarak da görebilirler. Seçimi savaş olarak gören din aleyhtarı anlayışın yolsuzlukları da hırsızlık olarak görmediklerini biliyoruz.
BU HAMLEYİ BİR İŞARET OLARAK KABUL EDİYORUM. SATIN ALABİLECEKLERİ BAŞKA İNSANLARINDA ARAMIZDA OLABİLECEĞİNİ, AHLAKSIZLIKTA BOYUT TANIMAYAN SATICILARIN VE ALICILARIN FAALİYETLERİNE DEVAM ETMELERİNİ SALIK VERİYORUM. İMKANDA VAR FIRSATTA. ÇALIŞTIKÇA OLUYOR NASIL OLSA…
TOPLUMDA İTİBAR GÖRMEYECEK AHLAKA MUGAYİR HALLERİ GÖSTERENLERİN YERLE BİR OLACAĞI, DEMOKRASİNİ YEŞERECEĞİ GÜNLERİ BEKLİYORUZ İNŞALLAH!

Kaynak: (KM) - Körfez Manşet Gazetesi Editör: Selin TAŞTEKİN
Etiketler: Kara;, AKP'ye, geçenler, İYİ, Parti, üyeleri, değil", ,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Kara; AKP'ye geçenler İYİ Parti üyeleri değil
Yorumlar
Haber Yazılımı