Haber Detayı
12 Mayıs 2018 - Cumartesi 18:57 Bu haber 11932 kez okundu
 
Kazgan, güven tazeledi
Kocaeli Karslılar Derneği 1’nci olağan kongresinde tek aday olarak seçime giren mevcut başkan Ali Can Kazgan güven tazeledi.
GÜNDEM Haberi
Kazgan, güven tazeledi

Kocaeli Karslılar Derneği 1’nci olağan kongresi Birlik İş Hanı’nda bulunan dernek binasında gerçekleştirildi. Kongrede mevcut başkan Ali Can Kazgan tek aday olarak seçime gitti.60 üyesi bulunan Kocaeli Karslılar Derneği kongresinde divan başkanlığını ise Türk Ocakları Başkanı Yücel Alpay Demir üstlendi.Katip üyeliğini Hakan bilgin, Muharrem Demirkol yaptı. Kongreye İYİ Parti İl Başkanı Serdar Kaman, Körfez Ticaret Odası Başkanı Recep Öztürk 'ün yanı sıra çok sayıda dernek üyesi katıldı.Toplam 36 kişinin oy kullanma hakkının bulunduğu kongrede 9 kişilik yönetim kurulu üyesi 3 kişilik denetim kurulu üyesi seçildi.

SİZLERİ TEMSİL ETTİK

Kongrede konuşan Kocaeli Karslılar Derneği mevcut başkanı Ali Can Kazgan, “Derneğimizin dinamizmini idealist gençlerden, gücünü ve uzmanlığını ise tecrübeli akil büyüklerimizle istişareler alacaktır. Fikirlerini yansıtabilen, milletine faydalı bir dernek olabilmek için gereken çalışmaları yaptık. Bizler söylediğimiz sözlerle kısa süre içinde Kocaeli’de adımıza yakışır faaliyetler gösterdik. Sizler en iyi şekilde temsil etmeye çalıştık ve aynı şekilde devam edeceğiz” dedi.

Ali Can Kazgan’ın yönetimi:

Yönetim: Ali Can Kazgan, Alper Alyılmaz, NuraliCifci, Necati Katırağ, Yahya Kemal Yakupoğlu, Selda Çifçi, Faruk Karakuzu, Tarkan Bilgin, Kadir Uğur Yılmaz.

Denetim: Gökhan Özecik, Muharrem Uğur Demirkol, Özcan Kazgan.

Kaynak: (KM) - Körfez Manşet Gazetesi Editör:
Etiketler: Kazgan,, güven, tazeledi,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Kazgan, güven tazeledi
Kazgan, güven tazeledi
Kazgan, güven tazeledi
Kazgan, güven tazeledi
Yorumlar
Haber Yazılımı