Haber Detayı
13 Mayıs 2018 - Pazar 16:14 Bu haber 11962 kez okundu
 
Keleşoğlu gövde gösterisi yaptı
AKP Körfez Kocaeli Milletvekili aday adaylarından olan ve siyasette ki tecrübeli isimler arasında yer alan Halil İbrahim Keleşoğlu, Tütünçiftlik sahilde Belediye Tesisleri’nde düzenlediği kahvaltılı buluşma ile adeta gövde gösterisi yaptı.
SİYASET Haberi
Keleşoğlu gövde gösterisi yaptı

Halil İbrahim Keleşoğlu tarafından düzenlenen tanıtım buluşmasına, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, AKP İlçe Başkanı Şener Söğüt, ilçe yönetimi, mahalle muhtarları ve kalabalık gurup katıldı.

Keleşoğlu yaptığı tanıtım konuşmasında, hizmet etmek amacıyla aday adayı olduğunu ve listede yer alsa da almasa da aynı şevkle çalışmaya devam edeceğini söyledi. Daha önceki seçimlerde de aday adayı olan Keleşoğlu, kendisinin tercih edileceğine inandığını ve halk arasında da aday olarak görmek isteyen kalabalık bir gurup tarafından destek aldığını belirtti. Keleşoğlu yaptığı konuşma ile kendisi ve düşündüğü çalışmaları hakkında bilgi vererek destek istedi.

AKP Körfez İlçe Başkanı Şener Söğüt, partinin her aday adayının kendileri için aynı önem ve değere sahip olduklarını ve Halil İbrahim Keleşoğlu’nun listede yer alması halinde kendisi ile başarı için çalışacaklarını söyledi. Kalabalık gurup yapılan kahvaltılı sohbet ve tanışma toplantısı sonrasında gurup resmi çektirerek adeta gövde gösterisi yaptılar.

Kaynak: (KM) - Körfez Manşet Gazetesi Editör:
Etiketler: Keleşoğlu, gövde, gösterisi, yaptı,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Keleşoğlu gövde gösterisi yaptı
Keleşoğlu gövde gösterisi yaptı
Keleşoğlu gövde gösterisi yaptı
Keleşoğlu gövde gösterisi yaptı
Yorumlar
Haber Yazılımı