Haber Detayı
05 Ekim 2019 - Cumartesi 15:28 Bu haber 1140 kez okundu
 
Konak Güçlü Kadrosunu Genişletti
Sağlıkta marka olan ve güncel erişebilir kaliteli hizmet sunan Konak Hastanesi İzmit, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları hekiminin katılımı ile güçlü kadrosunu genişletti. Bölgesinde tüm dallarda önemli bir yere sahip olan Konak İzmit, bu önemli katılımlarla her dalda alternatifli akademik insan kaynağına sahip olmaya devam ediyor.
SAĞLIK Haberi
Konak Güçlü Kadrosunu Genişletti

Bildiğiniz üzere Konak Hastanesi sağlık sektöründe 1995 yılından  bu yana Kocaeli halkına hizmet vermekte ve her geçen gün kabuğuna sığmayarak büyüyen ve yatırımlarına hız kesmeden devam eden bir kuruluştur.

Bu anlamda sağlığın temel yapı taşları olmazsa olmazı, saygıdeğer doktorlarımızla gücümüze güç katmakta ve onların sayesinde hastalarımıza şifa vermekteyiz.

Konak Hastanesi İzmit, uzun yıllar ilimizde bir çok hastaya hizmet vermiş ilimizin tanınan ve sevilen başarılı Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Uzm. Dr Eren Sağıroğlu ‘nu kadrosuna kattı.

Konak Hastanesi kadrolarını güçlendirmeye devam ediyor.  Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzm.Dr.Eren Sağıroğlu 04.10.2019 tarihinden itibaren hastalarını Konak Hastanesi İzmit’de kabul edecektir.

1977 İzmit doğumlu olan Uzm.Dr.Eren Sağıroğlu İ.Ü. Çapa Tıp Fakültesi mezunu olup, uzmanlığını Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesinde tamamlamıştır.  İlimizin sevilen ve başarılı hekimlerindendir. Bilimsel ve yenilikçi tıbbi yaklaşımları kendine kılavuz edinen, güler yüzlü ve anlayışlı bir hekim olarak tanınan Sağıroğlu, evli ve bir çocuk babası.

Konak Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Opr.Dr. Kazım Gündoğdu, yaptığı açıklamada, Konak ailesine katılan meslektaşına başarılar diledi. Konak Ailesi olarak çocuklarımızın sağlığı için güncel erişebilir kaliteli sağlık hizmeti sunmak temel hedefimizdir.  Hepimize hayırlı olsun temennilerini iletti.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Konak, Güçlü, Kadrosunu, Genişletti,
Yorumlar
Haber Yazılımı