Haber Detayı
16 Mayıs 2018 - Çarşamba 17:56 Bu haber 20301 kez okundu
 
Körfez'de 130 genç İYİ Parti saflarına katıldı
Körfez ilçede önceki akşam düzenlenen törenle 130 genç İYİ Parti saflarına katıldı.
SİYASET Haberi
Körfez'de 130 genç İYİ Parti saflarına katıldı

Körfez ilçede önceki akşam düzenlenen törenle 130 genç İYİ Parti saflarına katıldı. Yemekte ağırladığı gençlerin desteği ile büyük moral bulan milletvekili aday adayı İbrahim Ömer Toyran, “Sizlere hiçbir zaman sırtımı dönmeyeceğim. Birlikte başaracağız” diye konuştu.

İYİ Parti’de Körfez İlçe yönetimi önceki akşam farklı bir etkinliğe imza attı. Partinin milletvekili aday adaylarından eski ilçe başkanı İbrahim Ömer Toyran ile ilçe başkanı Naci Kara’nın katılımı ile tertiplenen programla toplam 130 gencin partiye katılımı sağlandı. Yarımca mevkiindeki Yonca Restaurant’ta gerçekleşen buluşmaya gençlerin yoğun katılım göstermeleri dikkat çekti.

ELEKTRİKLER KESİLDİ

Milletvekili aday adayı İbrahim Ömer Toyran’ın gençlerle buluşmasında ayrıca ilçe gençlik kolları başkanlığına da Zafer Saka’nın atandığı bildirildi. Gençlik Kollarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Mehmet Candemir’in tertiplediği program sırasında bir de talihsizlik yaşandı. Bölgede elektriklerin tam üç kez kesildi. Kesintinin arıza kaynaklı olduğu öğrenildi.

KARA’DAN SİSTEM ELEŞTİRİSİ

Bu sırada gençler İYİ Parti yöneticilerinin anlattıklarını karanlığa rağmen dikkatle takip ettiler. Buluşmada ilk olarak konuşan ilçe başkanı Naci Kara, seçimle gelecek olan sistem değişikliği hakkında bilgiler verdi. Kara, “Şu anda yapılan sistem değişikliği olarak gözüküyor, ama sonrasında rejim değişikliği de gelebilir. O kadar güzel bir tablo var ki karşımda, konuşmakta zorlanıyorum. Çevrenize bu sistemin ve getireceği zararlarını anlatın. Bu sistem devletin en üst kademesinde en az 2 bin kişiyi tek bir kişinin atayacağı uygulamadır” dedi.

“SİSTEM ABD İLE AYNI DEĞİL”

Yeni sistemin sıkıntıları da beraberinde getireceğini dile getiren Kara, şöyle konuştu: “Bu sistem sizin istikbalinizi elinizden alacak bir yönetim şeklidir. İYİ Parti’ye üye olun, sandık başlarında, yönetimde görev alın. Amerika’daki sistemle bizde uygulanacak olan sistem aynı değil. Amerika’da atamalar senato onayı alınarak yapılıyor” dedi.

“SİZE HİÇ BİZ ZAMAN SIRTIMI DÖNMEYECEĞİM”

Kocaeli milletvekili aday adayı İbrahim Ömer Toyran da konuşmasında İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in gençleri düşündüğünü dile getirdi. Toyran, “Gençlerin cebinde harçlıkları olmalı, çalışacakları işleri bulunmalı. Meral hanım konuşmalarında bunu sık sık tekrarlıyor. Ben söz veriyorum, size hiçbir zaman sırtımı dönmeyeceğim. Siz de bizim arkamızda olursanız yapamayacağımız hiçbir şey yok. Başaracağız, burada olduğunuz için teşekkür ediyorum” dedi.

YENİ BAŞKAN ATANDI

Programın devamında ise Körfez İlçe Gençlik Kolları Başkanı olarak atanan Zafer Saka gençlerle tanıştırıldı. Program sonunda ise toplam 130 genç ismin partiye üyelikleri yapıldı ve ardından rozetleri takıldı.

İYİ PARTİ KÖRFEZ TEŞKİLATINA KATILAN GENÇLER

Zafer SAKA,Burak YILDIRIM,Ensar ARSLAN,Ferdi ZORTUL,Mehmet EFE,Burak ÇEVİK,Hayri ÖZKESEN,Ahmet SOLMAZ,Yunus YILDIRIM,Berkay SADIK,Emre AKBAŞ,Mert ÇAKIR,Tugay ÇARKÇI,Haktan KAÇAR,Kadir KOÇAL,Sinan GÜMÜŞ,Fatih YAMAN,Mustafa YAMAN,Berkcan GÜLMEZ,Abdullah DURMAZ,Hamza KARAKAYA,Hasan ÖZTÜRK,Kadir ÖZKESEN,Yunus BABAN,Hüseyin BİLGİÇ,Abdullah ÖZDURAK,Erdem MARAZ,Kaan KARAKAYA,Murat KARAKAYA,Erbay TOSUN,Yusuf Seser SİMİT,Berkan DOĞAN,Gökhan YAŞAR,Yiğit YILDIZ,Kerem YILDIZ,Umut ACAR,Mehmet DENİZ,Özgür BOZKURT,Ersan SERÇE,Sefa İZGİ,Tufan Emir AYDOĞMUŞ,Emre KIR,Sevda ÖZTÜRK,Eren DAL,Serhat KIRMIZ,Emrah KARATEKE,Elif DİLEK,Erman UYUMAZ,Şahin KANBUR,Onur ÇON,Mustafa Alper SOYLU,Serdar YİĞİT,Akın GÜR,Fatih ÖZTÜRK,Erkan ÖZGÜR,Yusuf ORUÇ,Tekin UMUR,Gökhan TALUM,Meryem KIRAÇ,Emin DEMİRBÜKEN,Oğuzhan ÇİFTÇİ,Barış BULUT,Cem SARI,Ertunç ŞENOL,Rahman ARASLI,Tamer ÖRGÜÇ,Filiz KIRMIZ,Buse TAŞDEMİR,Yeliz Kır EVREN,Burak ÖNER,Tuğçe DEMİRBÜKEN,Ömer SÜRÜM,Feyza Nur POLAT,Eren CANDEMİR,İsmail UZMAN,Şahin POLAT,Cihan Tolga CİMŞİT,Yavuz YANAR,Zafer AKAR,Abdurrahman Berka GÖKÇE,Kubilay KURBAN,Samet CANDEMİR,Özgür ÖZAMAÇ,Oğuz KÖK,Ali BİLEN,Mert İLERİGÖZ,İlayda BAHAR,Abit CANBAZ,Hüseyin KARAHANCI,Ömer MUTLU,Canberk İPŞİR,Berke BOZKAYA,Furkan DEMİR,Oğuzhan ERTEKİN,Ertuğrul VAROL,Batuhan ATICI,Ahmet AKIN,Gökhan HOROZ,Akın KUŞDİL,Ahmet Faruk EREN,Onur YILDIRIM,Alperen AKKAYA,Ayberk GÜR,Muhammed CANBAZ,Ahmet Bilgehan KIRMAZ,Kerim Can TAŞPINAR,Noyan ÖZ,Tayyar AYVAZ,Uğur ARSLAN,Yağız ÇAKMAK,Serkan ARSLAN,Volkan ÜZER,Serkan İNAN,Murat ŞİMŞEK,Cansu ACAR,Burak Oltan MEYDAN,Mert YİĞİT,Sinem GÜLÇİÇEK,Cihat DÜZGEL,Zehra DALKIRAN,Murat Can DENİZ,Erhan AKTAN,Mehmet ASIMOĞLU,Kaan Şaban AKDOĞAN,Tuğçe TURGUT,Coşkun GELEN,Gülşah Avcı ALTIN,Abdulsamed AYVAZ,Kadir ÇATAL,Gökhan KIRAÇ,Merve İRER

 

Kaynak: (KM) - Körfez Manşet Gazetesi Editör:
Etiketler: Körfez'de, 130, genç, İYİ, Parti, saflarına, katıldı,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Körfez'de 130 genç İYİ Parti saflarına katıldı
Yorumlar
Haber Yazılımı