Haber Detayı
25 Eylül 2018 - Salı 17:46 Bu haber 10596 kez okundu
 
Mazgallar temizlendi kırılanlar değiştirildi
Körfez Belediyesi ekipleri, kış ayları ile birlikte mazgalların bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda ekipler ilçe genelinde zarar görev ve kırılan mazgalları yeniliyor
GÜNDEM Haberi
Mazgallar temizlendi kırılanlar değiştirildi

Körfez Belediyesi ekipleri, ilçe genelinde zarar gören ve kırılan mazgallar için yenileme çalışması başlattı. Vatandaşların talepleri ve ekipler tarafından belirlenen alanlarda yapılan çalışmalar ile kırılan ve zarar gören mazgallar yeni mazgallar ile değiştirildi. Vatandaşlar bu duruma olumlu tepki gösterirken, yetkililere duyarlılıklarından ötürü teşekkür ettiler.

ANINDA MÜDAHALE EDİLDİ

Yetkililer mazgal ve rögar kapakları konusunda vatandaşlardan gelen ve ekipler tarafından belirlenen alanlara anında müdahale edildiğini belirterek, "Özellikle akşam saatlerinde olumsuz bir durumun yaşanmaması için "mobil" ekiplerinin bu tür durumlarda anında müdahale gerçekleştiriyor" dediler.

AYNI GÜN DÜZENLENDİ

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından kırılan mazgallar değiştirilirken, Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesindeki özel ekip de mazgalların temizlik işlemini sürdürüyor. Vatandaşlar,

aynı gün içerisinde çözüm üretilmesi ve aksaklığın ortadan kaldırılmasından dolayı Körfez Belediyesi yetkililerine teşekkür etti.

Kaynak: (KM) - Körfez Manşet Gazetesi Editör: Selin TAŞTEKİN
Etiketler: Mazgallar, temizlendi, kırılanlar, değiştirildi,
Yorumlar
Haber Yazılımı