Haber Detayı
04 Mayıs 2019 - Cumartesi 21:46 Bu haber 1936 kez okundu
 
MHP’li Ertam Peker; ücretsiz tuvalet istiyoruz
Geçtiğimiz Perşembe günü toplan Körfez Belediyesi meclis toplantısında sözlü ve soru önergesi veren MHP Körfez Belediyesi Meclis üyesi Ertam Peker, Körfez belediye Başkanı Şener Şöğüt’e ‘ Kuzey Mahallesi Ağadere Caddesi’inde bulunan esnaf kardeşlerimiz bizlerden isteği ücretsiz tuvalet talebi var.
GÜNDEM Haberi
MHP’li Ertam Peker; ücretsiz tuvalet istiyoruz

Geçtiğimiz Perşembe günü toplan Körfez Belediyesi meclis toplantısında sözlü ve soru önergesi veren MHP Körfez Belediyesi Meclis üyesi Ertam Peker, Körfez belediye Başkanı Şener Şöğüt’e ‘ Kuzey Mahallesi Ağadere Caddesi’inde bulunan esnaf kardeşlerimiz bizlerden isteği ücretsiz tuvalet talebi var. Dere kenarında bulunan tuvalet ve Lavobanın yıkılıp yerine daha temiz  ve hijyenik bir yerin yapılması ve esnafımızın ücretsiz yararlanmasını istedi.

Şener Söğüt ise verdiği cevapta oranın ücretsiz olması için oraya görevli vermemiz lazım. Şimdi oraya bakan şahsın, hem temizliğini hem de korunmasını sağlıyor. Biz yerinde inceleyeyim. Gerekirse eskisini yıkıp yenisini yapabiliriz. Şimdi tasarruf politikasına girdiğimiz için, bu konuyu daha sonra ele alabiliriz” dedi.

Kaynak: (KM) - Körfez Manşet Gazetesi Editör:
Etiketler: MHP’li, Ertam, Peker;, ücretsiz, tuvalet, istiyoruz,
Yorumlar
Haber Yazılımı