Haber Detayı
10 Ocak 2019 - Perşembe 13:06 Bu haber 1710 kez okundu
 
Mum ışığında seçim çalışması
Saadet Partisi Başiskele Belediye Başkan Adayı Zafer Mutlu sahadaki çalışmalarıyla dikkatleri üzerine çekiyor.
- Haberi
Mum ışığında seçim çalışması

Saadet Partisi Başiskele Belediye Başkan Adayı Zafer Mutlu sahadaki çalışmalarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Başiskele’de mahalle mahalle dolaşarak vatandaşlarla sohbet eden Mutlu’nun önceki akşam yaptığı ziyaret, elektriklerin kesilmesi üzerine mum ışığında gerçekleşti. Mum ışığında projelerini anlatmaya devam eden Mutlu, “Eğer seçilirsek hiçbir  sorunu ‘bu bizim sorumluluğumuzda değil’ diyerek geçiştirmeyeceğiz.” dedi.

MUM IŞIĞINDA SEÇİM ÇALIŞMASI

Geçtiğimiz gün Başiskele Kullar Mahallesi’nde ziyaretler yapan Belediye başkan Adayı Av. Zafer Mutlu vatandaşlarla hasbihal ederken elektrikler kesildi. Seçim çalışmalarına mum ışığı ile devam eden Mutlu’nun, vatandaşla mum ışığında oturup sohbet ettiği kareler sosyal medyada da yoğun ilgi gördü.

SORUNLARA BÜTÜNCÜL YAKLAŞACAK, İŞİ BAŞIMIZDAN ATMAYA ÇALIŞMAYACAĞIZ!

Çalışma yaptığı esnada kesilen elektriğe de deyinen Mutlu. “Hiçbir problemi  ‘Ya bu ufak bir şey’ diyerek göz ardı edemeyiz. Eğer problemse yetkililer tarafından mutlaka çözülmelidir. Başiskele’de yaşayan bir vatandaş olarak da biliyorum ki, ilçe halkımız bu elektrik kesintilerinden dolayı ciddi mağduriyetler yaşıyor. Özellikle kış aylarında kar yağışı ile beraber yoğun elektrik kesintileri yaşanıyor. 2019 yılındayız. Gelişmiş ülkelerin uzay teknolojileri ile robot sistemleri ile uğraştığı bir devirde bizim hala elektrik kesintilerini konuşuyor olmamız çok üzücü. Yerel yetkililer bu sorunun çözümü için SEDAŞ’ı işaret ederek kurtulamazlar. Bu güne kadar ellerini taşın altına koyup bu sorunu çözmeleri gerekirdi. İnşaallah biz meselelere bütüncül yaklaşarak halkımızı layık olduğu kaliteli bir ilçeye kavuşturacağız. Bu bizim sorumluluğumuzda değil diyerek işi başımızdan atmaya çalışmayacağız.” dedi.

ÇÖZÜM ODAKLI YÖNETİM ANLAYIŞI İLE HAREKET EDECEĞİZ

İlçe halkının kendilerine başkanlık etme fırsatı vermesi halinde çözüm odaklı siyaset anlayışı ile hareket edeceklerini de vurgulayan Mutlu; vatandaşın mağdur olduğu bir konu ile karşılaştıklarında, “Bu ilçe belediyesinin konusu değil, büyükşehir ilgilenmesi gerekli”  gibi günü kurtaracak bahaneler ile hareket etmeyeceklerinin ve çözüme odaklanacaklarının sözünü verdi.

BİLİYORUZ Kİ SELAMIMIZI YERDE BIRAKMAYACAKLAR

Başiskele halkına güvendiklerini de ifade eden Mutlu,  “Kar, kış, karanlık demeden gece gündüz çalışacağız. Biz halkımızın ferasetine güveniyoruz. Üzerimize düşeni yapıp tüm kapıları çaldığımız takdirde biliyoruz ki bizim selamımızı yerde bırakmayacaklar ve Başiskele’nin geleceği için gerekeni yapacaklar.” dedi.

Kaynak: (KM) - Körfez Manşet Gazetesi Editör: Selin TAŞTEKİN
Etiketler: Mum, ışığında, seçim, çalışması,
Yorumlar
Haber Yazılımı