Haber Detayı
29 Nisan 2019 - Pazartesi 18:54 Bu haber 1344 kez okundu
 
“Odalarımız bize güç ve enerji katıyor”
Deniz Ticaret Odası Kocaeli Şube Başkanı Vedat Doğusel ve yönetim kurulu üyelerini konuk eden Başkan Şener Söğüt, “Odalarımız ile birlikte şehrimizin menfaatleri için çalışacağız. Onları desteği bize enerji ve güç katacak” dedi
Körfez Belediyesi Haberi
“Odalarımız bize güç ve enerji katıyor”

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Deniz Ticaret Odası Kocaeli Şube Başkanı Vedat Doğusel ve yönetim kurulu üyelerini ağırladı. Ziyaret dolayısıyla duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Şener Söğüt, birlikte yönetim anlayışıyla projelere yön vereceklerini belirtti. Deniz Ticaret Odası Kocaeli Şube Başkanı Vedat Doğusel de yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aktarırken, “Görevinizde başarılar dileriz. Yapacağınız projelerde destek olmaya hazırız” dedi.

 “KÖRFEZ’İN MENFAATLERİ İÇİN”

Deniz Ticaret Odası Kocaeli Şube Başkanı Vedat Doğusel ve yönetimine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Başkan Şener Söğüt, “Hemşerilerimizin teveccühleriyle göreve başladık ve hızla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Odalarımız ve STK’larımız ile birlikte Körfez’in menfaatleri için çalışacağız. Tabi sizlerin desteği bizler için önemli. Bu desteğiniz bizlere güç ve enerji katacak. Tüm paydaşlarımız ile birlikte daha güzel bir Körfez için mesai harcayacağız” dedi.

Kaynak: (KM) - Körfez Manşet Gazetesi Editör: Selin TAŞTEKİN
Etiketler: “Odalarımız, bize, güç, ve, enerji, katıyor”,
Yorumlar
Haber Yazılımı