Haber Detayı
28 Haziran 2020 - Pazar 20:33 Bu haber 1086 kez okundu
 
Ögüder; Örgütlenmeye Devam Ediyor
2019 yılında Körfez ilçede kurulan Özel Güvenlik Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Zeki Aydın, Karadeniz bölge başkanı Özgür Yolcu ve Doğu Anadolu Bölge Başkanı Serkan Ogan’a temsilcilik mazbatalarını teslim etti.
GÜNDEM Haberi
Ögüder; Örgütlenmeye Devam Ediyor

2019 yılında Körfez ilçede kurulan Özel Güvenlik Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Zeki Aydın, Karadeniz bölge başkanı Özgür Yolcu ve Doğu Anadolu Bölge Başkanı Serkan Ogan’a temsilcilik  mazbatalarını teslim etti.

81 ilde temsilcilik bulunuyor

Genel Merkezi Körfez ilçe Güney Mahallesi Adnan Kahveci Caddesi Evyap iş Merkezinde bulunan Özel Güvenlik Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (ÖĞÜDER) binasında düzenlenen törenle Dernek Genel Başkanı Zeki Aydın, Karadeniz bölge başkanı Özgür Yolcu ve Doğu Anadolu Bölge Başkanı Serkan Ogan’a temsilcilik  mazbatalarını teslim etti.Mazbata teslim töreninde konuşan Başkan Aydın, “ Ögüder olarak kurulduğumuz 2019 yılından beri 81 ilimizde temsilciliklerimizi belirledik.Derneğinizm amacı tüm özel güvenlikçi arkadaşlarımızı  bir çatı altında toplamak birlik ve beraberliğimizi sağlamak. Bugün mazbatalarını verdiğimiz temsilci arkadaşlarımıza başarılar dierim” dedi. Mazbatalarını alan Karadeniz bölge başkanı Özgür Yolcu ve Doğu Anadolu Bölge Başkanı Serkan Ogan, Dernek başkanı Zeki Aydın ve yönetimine teşekkür ettiler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ögüder;, Örgütlenmeye, Devam, Ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı