Haber Detayı
23 Temmuz 2020 - Perşembe 23:19 Bu haber 2158 kez okundu
 
Özel Körfezim’in şampiyonu: Yapamadıkları zaman uğraşsınlar
Özel Körfezim Eğitim Kurumları’nın bu yılki LGS şampiyonu Nehir Ilgın Kartal, “ Yapamadıkları zaman uğraşsınlar. Tam puan aldığıma inanamıyorum.
EĞİTİM Haberi
Özel Körfezim’in şampiyonu: Yapamadıkları zaman uğraşsınlar

Geçen yıl iki Türkiye birincisi çıkaran, başarısını her yıl artıran Özel Körfezim Eğitim Kurumları bu yıl hem tam puan yapan hem de bir boş bırakarak okul başarısına ciddi katkı sağlayan öğrencileri basın ile buluşturdu. Okulda düzenlenen basın toplantısına Özel Körfezim Eğitim Kurumları Genel Müdürü Azmi Cihat Hatipoğlu, Okul kurucularından Naci Akçay, Hasan Yıldız, İlkokul Müdürü Çiğdem Aytekin, Ortaokul Müdür Yardımcısı Aslıhan Günen, Ortaokul Müdürü Eyüp Sultan Keskin, başarılı öğrenciler Nehir Ilgın Kartal ve Sadi Berk Yetkin ile aileleri katıldı.

“PANDEMİYE RAĞMEN ŞAMPİYON ÇIKARDIK”

Özel Körfezim Eğitim Kurumları Genel Müdürü Azmi Cihat Hatipoğlu yaptığı konuşmada, “Burada 11’inci yılım. Burada emeği geçen okul kurucularımıza, çalışma arkadaşlarıma, velililerime ve bu başarıyı taçlandıran değerli öğrencilerime şükranlarımı iletiyorum. Geçen yıl okulumuzdan iki birinci çıkmıştı. Bu yıl bir pandemi dönemine rağmen bir şampiyon çıkardık. Nehir Ilgın kızımız full yapan ve birinci olan öğrencimiz. Sadi Berk Yetkin ise sadece bir boş bıraktı. Bu okul sosyal alanda da çok başarılı. Mesele sadece öğretim değil aynı zamanda eğitim” dedi.

“ÇOK UMUTLUYUZ”

Hatipoğlu’nun ardından konuşan Ortaokul Müdürü Eyüp Sultan Keskin ise “Büyük çabalarla yerine getirdiği nihai ürünleri hep beraber görüyoruz. Hep ‘bu kadar puan aldı başarılı oldu’ deriz. Bunun altyapısında çok ciddi bir çalışma var bu yüzden bu çalışmaya büyük emek veren ailelerine ve bu işin odağında olan öğrencilere çok teşekkür ediyorum. Onlardan beklentimiz çok geleceğimiz adına da onlardan çok umutluyuz” dedi.

“YAPAMADIKLARI ZAMAN UĞRAŞSINLAR”

LGS Şampiyonu Nehir Ilgın Kartal ise tavsiyelerde bulunarak, “Düzenli olarak çalıştım. Soru sayısına çok takılmasınlar önemli olan aldıkları puan. Verime odaklansınlar. Yapamadıkları zaman uğraşsınlar. İnanamıyorum tam puan aldığıma. Ankara Fen Lisesi’ni istiyorum. Yarış ipini hiç bırakmasınlar” dedi.

Çeyrek asırlık tecrübesi ile her yıl başarısını arttırarak sürdüren Özel Körfezim Eğitim Kurumları, geçen yıl iki Türkiye birincisi çıkarmasının ardından, bu yılki LGS'den de tam puan alan öğrencisi Nehir Ilgın Kartal ile geleneği sürdürdü.Böylece akademik anlamda başarısının sürekliliğini kanıtladı.

Okul mezunlarının 60'ının ilk 10'luk dilime girdiği ve pek çok öğrencinin de bir boş veya bir yanlış yaptığı sınavda başarılı sonuçlar alan Özel Körfezim Eğitim Kurumları zirveyi hedefleyenlerin okulu olmaya devam ediyor.

Özel Körfezim Okulları Çeyrek Asırlık Tecrübesi İle Yoluna Sağlam Adımlarla İlerliyor

Özel Körfezim Eğitim Kurumları, Körfez Eğitim ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 1995 yılında kurulmuş ve eğitim-öğretim faaliyetlerine başlamıştır. 1995 yılından bu yana Körfez'de hizmet vermeye devam eden Özel Körfezim Eğitim Kurumları, geçmişten günümüze dek başarı grafiğini daima yükselterek ilimizin en çok tercih edilen güvenilir, eğitim kurumu olmayı başarmıştır.

Anasınıfından başlayarak çocuklarımızı geleceğe güvenle hazırlamayı amaç edinen Özel Körfezim Eğitim Kurumları, eğitim-öğretim sektörünün gerektirdiği her türlü teknolojik imkanı öğrencilerinin hizmetine sunmanın kararlılığı içindedir.

Okulumuz Atatürk ilkelerine bağlı, Cumhuriyet ve demokrasiyi özümsemiş, çevre ile iletişim ve etkileşim içerisinde, kurucu, yönetici, öğretmen, öğrenci ve diğer çalışanlar arasında ahengi sağlayan, iyi ilişkiler kuran, hoşgörülü, anlayışlı, geniş görüş açısına sahip kısaca Toplam Kalite Yönetimi modelini uygulamaktadır.

 Pandemi Sürecinde Eğitim-Öğretim Hakkında

Özel Körfezim Eğitim Kurumları her geçen gün artan talepleri karşılamak adına

15.000 m2 araziye kurulu olarak geniş bir hizmet alanına sahiptir. 10.000m2 kapalı alana sahip ve teknolojik anlamda ultra donanımlı binasında hizmet vermektedir. Kullanımda olan yeşil alanları da öğrencilerimizin doğayla bütünleşmesini sağlamaktadır.

Okulumuz bünyesinde bulunan anaokulu,ilkokul ve ortaokul binaları kullanım alanı olarak birbirinden bağımsızdır ve ayrı ayrı okul bahçelerine,spor sahalarına ve etkinlik alanlarına sahiptir.Sınıflarımızın metrakaresi,hava sirkülasyonu için gereken alana sahip olup,geniş koridorlar ve ortak kullanım alanları, yaşanan pandemi süreci için uygun şartları sağlamaktadır. Okulumuzda eğitim-öğretim için gerekli tüm dezenfeksiyon işlemleri ve alınması gereken önlemler büyük bir titizlikle uygulanmaktadır.Tüm tedbirleri alarak yeni döneme hazırlanan okulumuz öğrencilerine kapılarını açmayı beklemektedir.

“Biz hazırız, sizi de zirveyi hedefleyenlerin okuluna bekliyoruz” sloganıyla yeni eğitim- öğretimin başlamasını heyecanla beklemekteler.

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Özel, Körfezim’in, şampiyonu:, Yapamadıkları, zaman, uğraşsınlar,
Yorumlar
Haber Yazılımı