Haber Detayı
14 Eylül 2020 - Pazartesi 14:55 Bu haber 2282 kez okundu
 
Şahin;Bunları mahkum ettirmezsem namerdim
CHP’nin ilimizdeki sivri dilli siyasetçilerinden olan Kirazlıyalı eski belediye başkanı Cevdet Şahin yapılacak ilk yerel seçimlerde Körfez Belediyesi’ne kesinlikle aday olacağını söyleyip başta İsmail Baran olmak üzere Şener Söğüt’ü mahkemeye verip mahkum ettireceğini söyledi
SİYASET Haberi
Şahin;Bunları mahkum ettirmezsem namerdim

150 milyonluk mal sattılar

Son 10 yılda Körfez Belediyesi’nin 150 milyonluk gayrimenkulünün satıldığını ve bu paralarında yatırıma değil reklama ve lüks harcamalara gittiğini söyleyen Cevdet Şahin bunu yapanları belediye başkanlığı koltuğuna oturur oturmaz savcılığa vereceğini ve mahkum ettireceğini söyledi. ‘Eğer ben bunları mahkum ettirmezsem kimse cenazeme dahi gelmesin’ diyen Cevdet Şahin ‘Bunların yaptığı belediyecilik değil’ dedi.

Karaosmanoğlu’nu mumla aratıyor

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’ın belediyecilikten çok uzak bir kişi olduğunu ve inanılmaz başarısız olduğunu dile getiren Cevdet Şahin,’Tahir Büyükakın Karaosmanoğlu’nu mumla aratıyor. Kinle, kompleksle belediye başkanlığı yapılmaz. Belediye başkanı herkesi kucaklaması gereken kişidir’ dedi.

İzmit’te belediye yok

Kocaeli’deki başta büyükşehir ve İzmit olmak üzere bütün belediyeleri başarısız bulan Cevdet Şahin, ‘Bugün ülkemizde bir tek belediye başkanı var o da Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’tır. Yaptıklarını ve projelerini takdir ediyorum. Ben Hüseyin Avni Şirin’in öğrencisiyim. Koşullar uyarsa Körfez Belediyesi’ne adayım. Yapılan ihanetlere de ortak olmam.

Körfez’i kucaklayacak bir yönetim yaparak seçimi alacağım. Tayfun Balıkçı’yı yanıma alıp başkan yardımcısı yapacağım. İnançlıyım, çok kararlıyım ve heyecanlıyım’ dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Şahin;Bunları, mahkum, ettirmezsem, namerdim,
Yorumlar
Haber Yazılımı