Haber Detayı
29 Mayıs 2019 - Çarşamba 19:21 Bu haber 1148 kez okundu
 
Söğüt, “Her zaman iş birliği içinde olacağız”
Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü ve Kocaeli Üniversitesi Başhekimi Prof. Dr. Zafer Cantürk'ü ziyaret etti. Başkan Söğüt, “Kentimizin gelişip, güzelleşmesi adına her zaman iş birliği içinde olacağız” dedi
Körfez Belediyesi Haberi
Söğüt, “Her zaman iş birliği içinde olacağız”

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü’ye iade-i ziyarette bulundu. Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette karşılıklı fikir alışverişinde bulunulurken, Başkan Şener Söğüt,  “Üniversitelerimizle ilçemizin gelişmesi ve güzelleşmesi adına projeler üretmek, işbirliği ve fikir alış verişinde bulunmak bizim için de önemli. Bu iş birliğini her zaman sürdüreceğiz” dedi.

DAHA İLERİYE TAŞIYACAĞIZ

Rektör Prof. Dr. Sadettin Hülagü de ziyaretten dolayı teşekkürlerini ileterek, “Hep birlikte üniversitemizi ve şehrimizi daha ileriye taşıyacağız” dedi. Başkan Şener Söğüt daha sonra Kocaeli Üniversitesi Başhekimi Prof. Dr. Zafer Cantürk'ü makamında ziyaret etti. Cantürk de Başkan Söğüt’e nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederken, ziyaret karşılıklı sohbet ortamında gerçekleştirildi.

 

Kaynak: (KM) - Körfez Manşet Gazetesi Editör:
Etiketler: Söğüt,, “Her, zaman, iş, birliği, içinde, olacağız”,
Yorumlar
Haber Yazılımı