İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Soda tankeri devrildi!
Soda tankeri devrildi!
Koyun;
Koyun;
Haber Detayı
21 Kasım 2018 - Çarşamba 12:25 Bu haber 8341 kez okundu
 
Tarihi Gar’da Bir Renk Bin Yorum Sergisi
Sanatsever öğretmenlerin bir eseri olan “Bir Renk Bin Yorum-2” konulu Plastik Sanatlar Sergisi, İzmit Tarihi Gar Binasında sanatseverlerle buluştu.
KÜLTÜR Haberi
Tarihi Gar’da Bir  Renk Bin Yorum Sergisi

Sanatsever öğretmenlerin bir eseri olan “Bir Renk Bin Yorum-2”  konulu Plastik Sanatlar Sergisi,  İzmit Tarihi Gar Binasında sanatseverlerle buluştu.

24 Kasım Öğretmenler Günü haftası kapsamında görsel sanat öğretmenlerinin hazırlamış olduğu, “Bir Renk Bin Yorum-2” konulu Plastik Sanatlar Sergisi sanatseverlerle buluştu. İzmit Tarihi Tren Gar Binası Sergi Salonunda gerçekleşen programa İl Kültür ve Turizm Müdürü Adnan Zanburkan, İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik’in de aralarında bulunduğu müdür yardımcıları, şube müdürleri, öğretmen ve sanatseverler katıldı.

MERSİN’DEN GELDİ…

Tarih Gar Binasında ilimiz tüm ilçelerinde görev yapan öğretmenlerin büyük özenle hazırlamış olduğu sergide toplam 76 eser yer aldı. Sergiye anlam katan bir başka güzellik ise serginin ev sahibi sanatçılarından Tuğba Özgür ve Nilüfer Oruç’un öğretmeni Zehra Gürler,  Mersin'den gönderdiği eserleriyle katılarak eski öğrencilerine destek oldu. Tamamı özgün çalışmadan oluşan eserleri 30 Kasım’a kadar gezebilirsiniz.

 

Kaynak: (KM) - Körfez Manşet Gazetesi Editör: Selin TAŞTEKİN
Etiketler: Tarihi, Gar’da, Bir, , Renk, Bin, Yorum, Sergisi,
Yorumlar
Haber Yazılımı