Haber Detayı
16 Eylül 2020 - Çarşamba 23:11 Bu haber 392 kez okundu
 
Vali Yavuz'un eşi gönüllere giriyor
Toplumun dezavantajlı gruplarına yönelik olarak başlatılan; Şehit aileleri, gaziler, engelliler, yaşlılar, yetim ve öksüzler, ekonomik yoksunluk içinde bulunan vatandaşlarımızın gönüllerini almak, devletimizin sıcak ve şefkatli yüzünü yansıtmak, Devletimizin sıcak elini htirmek ve insanımızın gönlüne girmenin amaçlandığı "Gönülden Gönüle" projesi kapsamında,Vali Seddar Yavuz’un eşi Selda Yavuz sosyal amaçlı ziyaret ve temaslarını sürdürmeye devam ediyor.
YAŞAM Haberi
Vali Yavuz'un eşi gönüllere giriyor

KENDİSİ BAŞLATMIŞTI

Vali Seddar Yavuz’un eşi Selda Yavuz; Şehit aileleri, gaziler, engelliler, yaşlılar, yetim ve öksüzler ve ekonomik yoksunluk içinde bulunan vatandaşların gönüllerini almak, devletin sıcak ve şefkatli yüzünü yansıtmak, sıcak elini htirmek için “Gönülden Gönüle" projesini başlatmıştı. Selda Yavuz, proje kapsamındaki ziyaret ve temaslarına devam ediyor.

ÖNCE ŞEHİT AİLESİ

Selda Yavuz, ziyaretlerine Hakkâri’de askerlik görevini yerine getirirken şehit olan Şehit Jandarma Er Arif Meydan’ın ailesi ile başladı. Şehit ailesinin acılarını paylaşıp, hal ve hatırlarını soran Selda Yavuz; “Her zaman siz değerli şehit ailelerimizin yanındayız. Sizlere çok şey borçluyuz ve sizler bize şehitlerimizin emanetisiniz” diyerek, bir talepleri olup olmadığını sordu. Bayan Yavuz, Şemdinli’de gazi olan Bayram Damar ve ailesini de ziyaret ederek, ihtiyaçlarını öğrendi.

MEMNUN KALDILAR

Ziyaret dolayısıyla memnuniyetlerini belirten şehit aileleri, gazi ve gazi yakınları, “Sayın Valimizin değerli eşinin bizleri unutmayarak ziyaret etmesi, bizler için ayrı bir mutluluk. Ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi. Öte yandan Selda Yavuz, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yardımıyla yaşamını sürdüren 7 aileyi ziyaret ederek, bir şeye ihtiyaçları olup olmadığını sordu. Bayan Yavuz’u görünce çok mutlu olduklarını söyleyen aileler, “Allah devletimize zeval vermesin” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vali, Yavuz'un, eşi, gönüllere, giriyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı