Haber Detayı
04 Eylül 2019 - Çarşamba 23:29 Bu haber 1634 kez okundu
 
Yarpaş ve İlimtepe Kooperatifi kapanıyor
Körfez Belediyesi Eylül ayı meclisinde 8 madde görüşülerek karara bağlandı.
GÜNDEM Haberi
Yarpaş ve İlimtepe Kooperatifi kapanıyor

Körfez Belediyesi Eylül ayı meclisinde 8 madde görüşülerek karara bağlandı. Körfez Belediyesi stratejik planının görüşülmesi ve 2020 yılı performans programının görüşülmesi oy birliği kararıyla Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edildi. Toplantıda ayrıca, çiftçi mallarını koruma kurulu üyeleri beş asil ve beş yedek olmak üzere meclis üyelerine sunularak, oy birliği ile kabul edildi.

ASİL ÜYELER SEÇİLDİ

Gündemin geri kalan maddeleri de Başkan Şener Söğüt ve meclis üyeleri tarafından tek tek görüşüldü. Körfez Kaymakamlığı İlçe Tarım Müdürlüğü’nün talebi üzerine, 4081 sayılı Çiftçi Mallarının Korunması Kanunu gereğince çiftçi mallarını koruma kurulu üyeleri beş asil ve beş yedek olmak üzere meclis üyelerine sunuldu, üyeler oy birliği ile kabul edildi. Ekim ayı meclisinin 1 Ekim’de toplanmasına karar verildi.

İLİMTEPE KOOPERATİFİNDE SONA GELİNDİ

İlimtepe Kooperatifini sonlandırma noktasına geldiklerini söyleyen Söğüt, “ YARPAŞ ve İlimtepe Kooperatifi’nin kapatılması hususunda çalışmalarımız sürüyor. Ayrıca belirtmek isterim ki; YARPAŞ ve İlimtepe Kooperatifinde ne başkanlığım ne de yönetim kurulu üyeliğim söz konusu değildir. Kamuoyunu doğru bilgilendirmek gerekir. Eleştirilerimizi de doğru bilgiler üzerine yapmamız gerekir” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yarpaş, ve, İlimtepe, Kooperatifi, kapanıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı