Haber Detayı
29 Haziran 2018 - Cuma 19:30 Bu haber 8341 kez okundu
 
Yüzbaşı Kale’den Başkan Baran’a ‘veda’ ziyareti
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, 4 yıldır Körfez İlçe Jandarma Komutanlığı görevini başarı ile yürüten ve Bitlis Hizan İlçe Jandarma Komutanlığı’na tayini çıkan Yüzbaşı Fikret Çetin Kale’yi makamında ağırladı
GÜNDEM Haberi
Yüzbaşı Kale’den Başkan  Baran’a ‘veda’ ziyareti

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, 4 yıldır Körfez İlçe Jandarma Komutanlığı görevini başarı ile yürüten ve Bitlis Hizan İlçe Jandarma Komutanlığı’na tayini çıkan Yüzbaşı Fikret Çetin Kale’yi makamında ağırladı

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Bitlis’in Hizan ilçesine tayini çıkan Körfez İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Fikret Çetin Kale ile bir araya geldi. Başkan İsmail Baran ve Fikret Çetin Kale görüşmesine, Belediye Başkan Yardımcısı Selattin Kabadayıoğlu’da katıldı. 

ALLAH YOLUNUZU AÇIK ETSİN
Körfez’de 4 yıl boyunca uyum içinde çalışarak başarılı hizmetlere imza attığı Fikret Çetin Kale’ye teşekkür eden Başkan İsmail Baran, “İlçemizde tüm kurum ve kuruluşlarımızla uyum, birlik ve beraberlik içinde çalışıyoruz. Dört yıl boyunca Körfez'in güvenliği konusunda özverili çalışmaları birlikte yürüttüğümüz İlçe Jandarma Komutanımız Yüzbaşı Fikret Çetin Kale'ye Bitlis Hizan İlçe Jandarma Komutanlığı görevinde başarılar diliyorum. Allah tüm güvenlik güçlerimizin yardımcısı olsun” şeklinde konuştu.
ÇETİN KALE TEŞEKKÜR ETTİ
Yüzbaşı Fikret Çetin Kale’de görev yaptığı süre boyunca desteklerinden dolayı Başkan İsmail Baran’a teşekkür edere, “Belediye Başkanımızın da ifade ettiği gibi, dört yıldır büyük bir uyum, nizam ve en önemlisi saygı çerçevesi içinde sayısız hizmetlere birlikte imza attık. Hiçbir zaman desteğini, sevgisini bizden esirgemeyen Başkanımıza şükranlarımı sunuyorum. Allah kendisinden, çalışma arkadaşlarından razı olsun. Biz birlikte körfeziz diyen Başkanımıza katılıyorum. Biz hakikaten Körfezle bir bütün olmuşuz. İlçemiz hak ettiği değere kavuşuyor ve İsmail Bey’in sayesinde kavuşmaya devam edecektir” ifadelerine yer verdi.

 

 

Kaynak: (KM) - Körfez Manşet Gazetesi Editör: Selin TAŞTEKİN
Etiketler: Yüzbaşı, Kale’den, Başkan, , Baran’a, ‘veda’, ziyareti,
Yorumlar
Haber Yazılımı